škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia mı satmaktan vazgeçtim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sporcu44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2004 skoda fabia special arabamı sahibinden com aracılığıyla satmaya kalktım istediğim fiyatı veren olmadı aslında çok da istemedim 17 bin e vericektim bugun itibariyle satmaktan vazgeçtim 4 adet  michelen lastik aldim 560 tl yarin da triger seti değişimi bogaz kelebegi temizliği baskı balata bakımı yaptiracagim (serviste)  bogaz kelebeği ve de triger değişimi bir yerde sordum 500 tl ye olur dedi her şey için de yarın servis buna yakın fiyat verirse servise yaptiracagim başimdan geçenleri anlatmak istedim sadece iyi geceler dilerim fikirlerinize açiğim saygıdeğer skoda kullanıcıları

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
millet ucuza araba almaya çalışıyor..sanki bize bedava verdiler bunları..

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende sizin gibi, yaklaşık 2 ay önce aracımı satmak için Sahibinden.com'a ilan vermiştim. Amacım sıfır km bir Skoda Rapid almaktı . Ancak benimde istediğim fiyatı veren olmadı , çokta talep olmadı açıkcası.

Zaten bu aralar yaz dönemi olmasına rağmen ikinci el araç piyasası durgun gibi geldi bana.

Şu an bende sizin gibi aracımı kullanmaya devam edeceğim, ama aklım Rapid 'de kaldı . En kötü ihtimal kışa doğru bayiye verip almayı düşünüyorum. Bayi takasta fiyatı çok öldürüyor ama hiç olmazsa ticaret yapıyorlar derim ucuza vereceksem onlara veririm. Daha az uğraşır , yeni aldığım aracın heyecanı ile çok fazla kafama takmam...

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Bende 14.500 satamadım 2005. Bazenleri diyorum 2000-2001 polomu alsaymışım diye sonra diyorum 2007 poloyla aynı iç tasarıma sahip iyikide fabia almışım.Sonra diyorum satılmıyor :D
Hayırlısı olsun inşallah :)

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hislerimin tercümanı oldunuz kardeşler. bende 2 ay önce 2012 seat ibiza almak için satışa çıkardım 16.5 veren oldu vermedim. lastikler bende de mişlen bir sürü bakım masraf yaptım yok pahasına satmak istemiyorum. şimdi ise lpg problemi çıktı karşıma hergün bu servis senin o servis benim dolanıp durup millete para kaptırıyoruz. yok enjektörleri değiş yok beyni değiş sonuç yine hüsran yine hüsran. en son baktım olacak gibi değil lpg yi kapattım litresi 5 liralık dünyanın en pahalı benzininde biniyorum.  ne arabaymış arkadaş ocağıma incir ağacı dikti. keşke aldığım andan itibaren benzinde binseymişim. hiç değilse arızalarına verdiğim parayı benzine verir kafam rahat gezerdim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servisler genelde baskı-balata-volan değişimi yapıyorlar yüksek fiyat çıkarabilirler dikkat edin derim :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;438841
Yetkili servisler genelde baskı-balata-volan değişimi yapıyorlar yüksek fiyat çıkarabilirler dikkat edin derim :)

Kesinlikle, bana 1300TL civarı bir fiyat çıkarmıştı yetkili servis volan dahil.En iyisi yarı fiyatınında altına güzel bir özel serviste bakımı yapmak.

Çevrimdışı fety34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
van skoda bana baskı balata için 750 gibi bir rakam çıkarmıştı!

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;438865
Kesinlikle, bana 1300TL civarı bir fiyat çıkarmıştı yetkili servis volan dahil.En iyisi yarı fiyatınında altına güzel bir özel serviste bakımı yapmak.

volan dahil ise rakam iyi değil mi? bitik baskı balatanın volana zarar verdiğini duymuştum bunun değişimide çok pahalı oluyormuş.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;438871
volan dahil ise rakam iyi değil mi? bitik baskı balatanın volana zarar verdiğini duymuştum bunun değişimide çok pahalı oluyormuş.

Hocam, özel servisler orj. yedek parça ve daha iyi işçilikle daha uygun fiyat veriyorlar.Bizim her zaman gittiğimiz usta peder beye daha uygun fiyat vermiş ve baskı balata-volanın değişmesine gerek duymamış daha erken diyerek.Bunun için fiyat bana epeyi yüksek gelmişti.Tabi ben fiyatı 5 ay önce aldım onuda belirteyim.

Çevrimdışı sporcu44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yetkili servis triger değişimi için benden 734 tl artı 300 tl işçilik istedi digerli için de ayri bir hesap çıkaracaklarmış

Çevrimdışı sporcu44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugun itibariyle boğaz kelebeğini söküp temizlediler adaptasyonunu yaptılar triger set olarak değişildi firen hidrolik yaği konuldu balatlar kontrol edildi fren diskleri kontrol edildi toplam 650 tl verdim 8 taksit tek sorun kaldi arabam da şofor kapısı kilitlenmiyor manuel kilitliyorum diger 3 kapı otomotik kilitleniyor ama şofor kapisi kilitlenmiyor yarin kilitçiye götürüp onuda halledersem 3 yıl daha fabia kullanıcısıyım ama aklım toyota auris de kalmadi desem yalan olur 62 bin tl o kadar param olursa alicam:) artik

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın Fabia'nızı..

Toyota Auris güzel bir araba , ancak 62000 tl de güzel bir para :)

Ben Auris'e 62000 tl vermezdim, Tabi tercihler ve beğeniler tartışılmaz...

Çevrimdışı segoar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
triger setini iyi yaptırmışın ama dikkat te bende fabia aldım ve ilk işim triger setini değiştirdin 700 tl ve çıkan parçası versimsim bile şok oldu plastik gibi bir devirdaim çıktı. kapı açılma konusuna gelince benimde sağ kapı merkezini değiştirdim aynı sorundu servisim 250 tl dedi parça passattın merkezini kullanmışlar fabiada ben cevizlibağda bir kilitçi buldum yan sanayi taktırdım 120 işçilikle 150 tl bitirdim bir sorun yok şu an

Çevrimdışı altan133

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız 100hb ise ben talibim istediğiniz fiyatı konuşalım anlaşırız