škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti 2013 Eminiyet Kemeri İkaz Lambası

TUR34 · 14 · 5737

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TUR34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Türkiye de Yeti 1.4 TSI DSG Active 2013  sıfır olarak satılan ve 50.590 TL Kampanya Fiyatı olan bir Araç ta Söför Eminiyet Kemer İkaz Lambası nasıl olmaz inanamıyorum.Böyle Araçların  İthalatın da Kısıtlamalar veya yaptırımlar yokmudur.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana da arkadaşlar hep soruyorlar 6. vites niye yok diye...

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TUR34;438850
Türkiye de Yeti 1.4 TSI DSG Active 2013  sıfır olarak satılan ve 50.590 TL Kampanya Fiyatı olan bir Araç ta Söför Eminiyet Kemer İkaz Lambası nasıl olmaz inanamıyorum.Böyle Araçların  İthalatın da Kısıtlamalar veya yaptırımlar yokmudur.

active lerde yok

Çevrimdışı sungurf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.2 DSG active de yok bende sordum. ama servis çelişkili cevap verdi bazıları var bazıları yok dedi.
ayrıca gündüz farıylada ilgili net cevap alamadım

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sungurf;439156
1.2 DSG active de yok bende sordum. ama servis çelişkili cevap verdi bazıları var bazıları yok dedi.
ayrıca gündüz farıylada ilgili net cevap alamadım

zaten servis satanakadar ballandırıyor satıkktan sonra sorularımızdan kacıyorlar bazı servisler paspas hediye ediyoruz diyor zaten katolakta paspas var diye belirtilmiş allahın paspasını bile koz olarak kullanıyorlar paspas sız araba mı olur:lklk:

Çevrimdışı buraksamira

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende bununla ilgili konu açmıştım
1.4 dsg desürücü var fakat  maalesef yan yolcu  ikaz yok ama koltuk altında kablo var fakat ne tür bir bağlantı gerekiyor çözemedim.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2013, 22:17:34 Gönderen: buraksamira »

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3-4 gün önce yetkili servise "Yeti için kauçuk paspas var mı? Kampanyalı fiyattan kaça veriyorsunuz?" diye sordum. Beyimiz aksesuarların kampanyaya dahil olmadığını yumurtlayınca, "Olur mu, yüce oto'nun sitesinde aksesuarların da dahil olduğu yazıyor!" diyerek lafı gediğine oturtunca apışıp kaldı. Başladı çalkalamaya :lol:

Çevrimdışı buraksamira

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
toygar bey merhaba sizdede kemer ıkaz ısıgı yok degılmı

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: buraksamira;447438
toygar bey merhaba sizdede kemer ıkaz ısıgı yok degılmı

Size de merhaba Burak Bey. Otoyu(yeti greenline, elegance) alalı 5 gün oldu. Henüz öğrenemediğim o kadar çok özelliklere sahip ki... Bende kemer ikaz ışığı var(dün öğrendim!). Sizin sorunuz üzerine Yeti'nin kitapçığına bir baktım da; şöyle bir ifade var: "Kontrol lambası, sürücüye ve ön yolcuya emniyet kemerinin takılmasını hatırlatmak üzere kontak açıldıktan sonra yanar. Sürücü veya ön yolcu emniyet kemerini taktığı zaman kontrol lambası söner..."

Anladığım kadarıyla sürücü ve öndeki yolcu için sadece 1 tane ikaz lambası var. Şu da var ki, Yeti'lerin donanım seviyelerine göre değişiklikler olabilir.

İyi bayramlar!
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2013, 14:41:05 Gönderen: Toygar »

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet, emniyet kemeri ikaz lambası sadece 1 tane arkadaşlar:dede:.
Bugün yanıma bir arkadaş alıp denedim. Ön koltuklarda oturan sürücünün ve yolcunun emniyet kemerini takmaları halinde lamba sönüyor. Sadece biri kemerini takıp diğeri takmadığı takdirde ise lamba sönmüyor.

Çevrimdışı buraksamira

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok tesekkurler alakalarınıza bende 1.4 dsg  temmuz 2013 çıkışlı yeti ambation var sadece sürücü de emniyet kemer ışığı mevcut

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: buraksamira;447468
çok tesekkurler alakalarınıza bende 1.4 dsg  temmuz 2013 çıkışlı yeti ambation var sadece sürücü de emniyet kemer ışığı mevcut

Ön yolcu koltuğuna birini oturtarak denediniz mi?

Çevrimdışı buraksamira

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet denedim maalesef 2013 1.4 dsg de sürücü yan yan yolcu ikaz ve ışık alarmı mevcut değilmiş.
artık bu şekilde kullanacağız