škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 SuberB (makyajli kasa)

c@n77 · 116 · 29992

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alprngrbz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.geektr.com/forum
Alıntı yapılan: mygokhan;439104
SuperB yazısı çok çakma duruyor.. Yine böyle yapmışlar anlamak mümkün değil..

Kesinlikle katılıyorum.One ya öyle sonradan yazılmış çakmalar gibi:ban: Kesinlikle olmamış bu sefer iç dış vasat:cnv:

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni  tasarıma  alışmak biraz  zaman  alacak  gibi ama  ben yine de 1.6 dizel DSG şanzıman hatırına  arabamı  değiştirmeyi düşünüyorum. Bir daha da asla Manuel vitesli  araba  almayacağım , Superb  olsa dahi. Sırf  bu  arabaya  sahip  olabilmek  için  2012 Model   DSG  şanzımanlı  Octavia 'mı  satmıştım , keşke  biraz  daha  sabırlı  olsaymışım. İçi  güzel  ve  rahat  olduktan  sonra  dış  tasarım sineye  çekilir. Ben  yeni  dizaynın  çok  tutulacağını  düşünüyorum ve  iyi  bir  fiyat  politikasıyla Superb , yüzü  eskiyen  Passat 'ın  DSG  sever  müşterisini  rahatlıkla kendisine  çekecektir.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veyron973;439144
Yeni  tasarıma  alışmak biraz  zaman  alacak  gibi ama  ben yine de 1.6 dizel DSG şanzıman hatırına  arabamı  değiştirmeyi düşünüyorum. Bir daha da asla Manuel vitesli  araba  almayacağım , Superb  olsa dahi. Sırf  bu  arabaya  sahip  olabilmek  için  2012 Model   DSG  şanzımanlı  Octavia 'mı  satmıştım , keşke  biraz  daha  sabırlı  olsaymışım. İçi  güzel  ve  rahat  olduktan  sonra  dış  tasarım sineye  çekilir. Ben  yeni  dizaynın  çok  tutulacağını  düşünüyorum ve  iyi  bir  fiyat  politikasıyla Superb , yüzü  eskiyen  Passat 'ın  DSG  sever  müşterisini  rahatlıkla kendisine  çekecektir.

manuel'in tadı her zaman başkadır niye öyle düşündünüz ? rahatlığından dolayımı

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka stoplar 10 sene öncesinin arabası gidi gösteriyordu bence bu stoplar eskisine göre daha iyi olmuş. Farlarıda çok beğendim eskisine göre azıcık daha iyi olmuş :)

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tek  nedeni  rahatlık tabii , çok  sık  şehir içi trafiğinde araba kullanmak zorunda kalıyorum , kasisli  köy yollarından  geçiyorum , manuel vitesi  sevdiğim halde artık  katlanamıyorum. Yaş  40 'ı  geçti , sanırım artık yaşlanıyorum. Emekli  olunca  da  Superb  Combi  alırım herhalde , ne  de  olsa  biz  Toros SW nesliyiz , hoş  bir nostalji  olur.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb ilk göz ağrım ama yazıktır,günahtır FL diye sattıkları araç superB 1 den bile geriye düşmüş, emanet gibi duran ön kaputtaki superB arması mı, ters bıyık gibi duran ön mazgalların palyaçoluğu mu, arka stopların geely,clio çakması konumlanışı mı;bagaj kapağının midemi kaldıran görüntüsü mü! Bu nedir ya,bu nasıl bir genlerden kopuştur,nasıl bir macar arabeskidir,nasıl sanat ve görsellikten yoksunluktur;olmadı olmadı..!
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
niyeyse ben begendim önü basit ama arkasi audilere benzemis fena olmamis

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni gelen dizel manueller de 5 ileri mi acaba? birde superb yazısı harbiden çakma olmuş gibi

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yeniliklere alışamayanlardanım, beğenmedim..

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre Y.;439370
Yeni gelen dizel manueller de 5 ileri mi acaba? birde superb yazısı harbiden çakma olmuş gibi

Hayır, 6 ileri manuel olarak gelecektir, teyit edilmiş bilgidir...

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;439389
Hayır, 6 ileri manuel olarak gelecektir, teyit edilmiş bilgidir...

tesekkürler

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre Y.;439397
tesekkürler

Rica ederim kafanıza takılan sorular olursa cevaplamaya çalışırım bilgim yettiğince...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;439394
dsg 7 ileri mi acaba?

Evet 7 ileri olacak, kendi kurumsal sitesinden teyit edilmiş net bir bilgidir. İyi akşamlar...

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;439411
Evet 7 ileri olacak, kendi kurumsal sitesinden teyit edilmiş net bir bilgidir. İyi akşamlar...
teşekkür ederim.