škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 SuberB (makyajli kasa)

c@n77 · 116 · 29988

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aracı çıplak gözle görme imkanım oldu. Ön tasarımı beğendim, ancak arka tasarımı hiç mi hiç beğenmedim. "Skoda" ve "Superb" yazıları da ayrı bir alem olmuş zaten...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer superb alsaydım ilk işim yazıları uçurmak olurdu. En fazlada bir yıl bekleyip güzel bir far takımı aldırdım.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veyron973;440831 bayiden aldığım kesin bilgilere göre asıl bombayı 2016 Yılında çıkaracakları daha uzun ve daha geniş olan yeni kasa ile patlatacaklar [/QUOTE

son haliyle epey beklentimi düşürdü,hiç mi hiç umudum yok.
Kaldı ki daha uzun ve daha geniş olunca ne olacak 1,4 tsi motorla;
bayii sallamış gibi.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb'i daha çok büyütmenin bir mantığı olacağına inanmıyorum.Büyüt büyüt nereye kadar.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb bu devasa haliyle bile Latitude 'tan daha kısa , daha alçak ve daha dar (İç hacim hariç) bir araba. Kaldı ki , Superb'in boyutlarının enine ve boyuna sadece 5 cm büyütülmesi gündeme alınmış Skoda Genel Merkezinde. Abartılacak bir büyüme değil bence. Benim asıl beklentim , bu kasayı gölgede bırakacak yeni bir tasarım anlayışının Skoda'ya hakim olmasıdır. Yeni Octavia bunu başardı , bu nedenle yeni Superb'den beklenti çok yükseldi . İnşaallah hayal kırıklığına uğramayız.

Çevrimdışı Artunç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arabaya led koymak için tipini bozmuşlar ancak 1,6 dsg oluşu mükemmel olmuş artık Türkiye'de çok ciddi bir beklenti oluşmuştu bu yönde bu beklentinin karşılanmış olması çok güzel olmuş acaba super b III ün resimlerini gören var mı

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Artunç;441948
arabaya led koymak için tipini bozmuşlar ancak 1,6 dsg oluşu mükemmel olmuş artık Türkiye'de çok ciddi bir beklenti oluşmuştu bu yönde bu beklentinin karşılanmış olması çok güzel olmuş acaba super b III ün resimlerini gören var mı

Makyaj yeni yapıldı, yeni model fotosu olmaz herhalde bi süre.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben dün aracı Erzurumda inceledim araçta öyle çok fazla bir değişim yok yaptıkları değişimde eskisini aratır düzeyde olmuş tek artısı yenisinde 1,6 da yakıt biraz daha düşürülmüş birde dsg şanzıman var. Tabi 1-2 yenilik bayağı bir fiyat artışı getirmiş.

Çevrimdışı zulashi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapağı, marka ve model yazıları çok kötü olmuş bence. Direksiyon da kalitesiz gibi geldi bana. Öte yandan önlerdeki ledler harika olmuş. Motorları da deneyen arkadaşlardan öğrenmek lazım.
And otomotivde baktığım elegance donanımlı aracın enteresan bir şekilde vakumlu bagaj kapağı zor devreye giriyordu. İşçiliğinde de problem var gibi görünüyor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zulashi;442704
Bagaj kapağı, marka ve model yazıları çok kötü olmuş bence. Direksiyon da kalitesiz gibi geldi bana. Öte yandan önlerdeki ledler harika olmuş. Motorları da deneyen arkadaşlardan öğrenmek lazım.
And otomotivde baktığım elegance donanımlı aracın enteresan bir şekilde vakumlu bagaj kapağı zor devreye giriyordu. İşçiliğinde de problem var gibi görünüyor.

Bagaj benimde dikkatimi çekmişti

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi Superb'de 1.4 TSI DSG varmış, reklam kokan hareketler bunlar mynet

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunu facebook'ta görmüştüm. Burda Audi gibi çıkmış yahu :D

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...