škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid alıcam 1.2 mpı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CANER RAPİD

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: schumici;439477
bir kaç gün sonra ankara'ya gittiğimde ilk iş o motorlu test aracını bulup deniycem. Ama eğer denemediyseniz aynı şekilde sizden de tsi motoru test etmenizi bekliyorum eğer kabul edebiliyorsanız
bende var zaten bu aractan hergun deniyorum ben tsı motoru kötülemedim sadece mpı motoru abartmayın demenıze cevap verdim

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;439423
Nerede var 1.2 HTP 80 bg motor? Denk gelmedi hiç

Yıllar önce 64 bg olan aynı motoru yazılımla 70 yapmışlardı, bu sene 75 bg yaptılar, 80'i ilk kez duydum

sahibine verilen ilanlarda 76-100 hp aralığını işaretleyenler yüzünden öyle kalmış aklımda.... doğrudur..

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;439324
75 beygirlik atmosferik bir motoru bu kadar abartmasak iyiydi. O motor kükrüyorsa tsi 105 beygirliğe kanat taksak uçar o zaman

Kesinlikle yani... ben 1.2tsi sahibiyim. 105beygir.... simdiye kadar isiklarda bende once kalakn gormedim :)))) :heo:

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bendede 1,2 mpi var çekişi 1.2 ye göre gayet iyi 1,4 lere taş çıkartır alt devirlerde çok canlı çoğu yerde 1. vites kullanmaya gerek kalmıyor sizin yakıt değerleriniz nasıl bilmiyorum ama ben 1 full depo ş.içi İstanbul trafiği 710 km yaptım KLİMA KAPALI satıyorum ben 32350 araç başında bi ikram yaparım =)=)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-fiyati-dustu-sifirindan-4-milyar-assagi-129363760/detay/

Çevrimdışı Artunç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende 1,2 mpı ambition var aracı satın alırken ekstra donanımla aldım. üstünde ek olarak aleminyum cant, sis farı ve kol dayama ile geldi. gelir gelmez servisten çıkarmadan lpg taktırdım. araba da hiçbir sorun yok canavar gibi de değil ama ihtiyaçları karşılıyor. yakıt lpg ile mükemmel 85 TL ile depo doluyor ve 520 km gidiyor. tercih sizin