škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Bluetooth ve Navigason Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gbiyikoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam Arkadaslar,
Octavia A7 Elegance paket aracim var. Benim icin suan tek eksigi bluetooth ve navigasyon olmamasi. Mevcut teyp uzerine bu sistemler eklenebilirmi? Navigasyon olmaz biliyorum ama en azindan bluetooth icin birsey yapilabilirmi?

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Oncelikle araciniz hayirli olsun bendede ayni aractan ver ve yavas yavas araci yapiorm navigasyon pek onemli degilde bluetooth gerekli bi donanim ben sonradan takilabildigini duydum biraz arastirmak gerek sadece.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octi için bilmiyorum da eski bir forumda bir arkadaş vardı. En boş donanımı ile Opel Astra H almıştı. elektronik bilgisi bayaa üsy düzeydeydi. Zamanla aracını en yüksek donanım olan Cosmo seviyesine çıkardı.

ESP-Cruze Control-Adaptif bi-Xenon farlar- far yıkama-renkli bilgi ekranı araca sonradan kendi yaptığı uygulamalardan benim hatırladıklarım. Bunların hepsini orjinal opel parçaları ile yaptı. Her uygulama için de servis elemanları olmaz demişti :)

Ben aynı şeyin Octi için de mümkün olduğuna inanıyorum. Yeter ki iyi araştırılsın

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında o büyük ekranda navi daha güzel durur. Geçen gün lazım oldu telefondan açtım. Arkadaşlarım hani senşn araç full du diye dalga geçtiler biraz :)

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynen sonuna kadar katılıyorum böyle kalite bir araçta navigasyon olmaması ve bluetooth gibi bir şeyin bile opsiyon olması ayıptır ayıp.. şimdi diyecekler kardeşim almasaydınız  zorlamı aldınız.

Vallahi navi olmasa da olur diyordum. Bluetotoh zaten vardır dedim kendi kendime sürekli ve satıcıya hiç sorma dım bile çünkü benim biraderim kötü peugout 301 inde bile bluetooth var. Böyle bir arabada nasılsa vardır dedim kendi kendime hep.. Ama her şey bittikten sonra bluetooth olmadığını duyunca iade edeyim dedim ama nafile . Kaç dereden su getirdi adamlar. Plaka bile çıkmıştı.

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;439700
aslında o büyük ekranda navi daha güzel durur. Geçen gün lazım oldu telefondan açtım. Arkadaşlarım hani senşn araç full du diye dalga geçtiler biraz :)

aynen benim arkadaşlarda hani full du len bu araba deyip dalga geçiyorlar. Geri görüş kamerası varmı yok. ön park sensörü varmı yok. Navi var mı yok . Bluetooth varmı yok ..

Ama araba yolda iyi gidiyor bunu söylemedende geçemeyeceğim.  O bluetooth lu 301 in (süren kişi yine benim)  dönerken önünü arkasının başka bir tarafa gittiği viraja daha hızlı girdim banamısın demedi.

O virajda 301 ile takla atıyordum az daha .
 Ama bununla allaha çok şükür o yaşadığım sıkıntının hiç birini yaşamadım.