škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yüce Oto müşteri yada tersi ben satıcı komik ve garip bir olay

selchuk · 38 · 12106

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keşke birde VW 1.6 120 hp CR dizel çıkarsa bak nasıl kapış kapış gidiyor TR de ondan sonra alan oluyo mu 115 lik megane ı :D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orda 2 bayan ver dediğin gibi pek bişey bilmiyolar.and daha beter.işimiz var bunlarla:(
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
isimlerini vermiyelim tabi ama olmaz öle şey, elemanda kabahat yok, eğitmemişler ki, eğitende bilmiyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;36859
atadaki adam 122 lik tsı ye çift turbo diyo hakkatten bilgisizler

170 likle karıştırmış olabilir.. benim bildiğim 140 ve 170 lik versiyonlar dediği gibi çift turbolu daha doğrusu kompresör+turbo diyebiliriz :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;36857
orda 2 bayan ver dediğin gibi pek bişey bilmiyolar.and daha beter.işimiz var bunlarla:(
biz arabayı o 2 bayandan aldık babama iyi gaz verdiler babamda hemencecik alıverdi

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu işin eğitimini alsalar tanıtımını iyi yapsalar müşteri geldiğinde güleryüzle karşılasalar satışları daha çok olur

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10-15 gun sonra yüce otoyla ilgili maceralarımı paylaşacağım , şimdilik bi işim var onu halletsinler ( önce dereyi geçelim) :)

bahsettiğiniz yurt dışından aksesuar getirme olayını biz İrfan hocamla 1.5 sene önce yaşadık ... kendimiz katoloklardan istediğimiz ürünleri bulduk kodlarını verdik ( tabi daha önce Trden bu ürünler için talep gelmemiş Yücede kodu yoktu) 5 hafta sonra ürünler bize ulaştı. tabi  Yücede çalışan arkadaşlarımızın özel çabasıyla gelebildi....

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;36877
10-15 gun sonra yüce otoyla ilgili maceralarımı paylaşacağım , şimdilik bi işim var onu halletsinler ( önce dereyi geçelim) :)

bahsettiğiniz yurt dışından aksesuar getirme olayını biz İrfan hocamla 1.5 sene önce yaşadık ... kendimiz katoloklardan istediğimiz ürünleri bulduk kodlarını verdik ( tabi daha önce Trden bu ürünler için talep gelmemiş Yücede kodu yoktu) 5 hafta sonra ürünler bize ulaştı. tabi Yücede çalışan arkadaşlarımızın özel çabasıyla gelebildi....

Ahmet abi maceraları merakla bekliyoruz:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şurayada not düşeyim bu zamana kadar oraya yolum 1 kere düştü o da sileceğin altındaki parça kırılmıştı onu almka için çok kalabalık orası pek detaylı ilgi yok

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün okuldan bir arkadaşımla migrosta buluştum.adam moka kahverengi superb almış.buraya kadar sorun yok.aracıda satılığa çıkarmış 8000 km de.opsiyon olarak bolero var üstünde.bana dediği şu oldu.herşey güzelde lastikler donanımdaki boyutta değil.üstünde venus standart jant var.olurmu öyle şey dedim.bi baktım yanaklar 45 olması gerekirken 55.şaştım kaldım.sonra dediki satarken bana opsiyonları eksik söylemişler,bluteooth kitide almak istedim satıcı olmaz 700 TL dedi.bende veriyim parası sorun değil getirtin dedim.başta söylemeyi unutmuşuz sana opsiyonlar ayrı gelmez bir kere gelir diye.varmı böyle bişey:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;37104
normaaaal....

bence anormallik bizde:D:D:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
sattıkları arabaya dacia prestijini layık gören zihniyetle en fazla bu kadar olur.