škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yüce Oto müşteri yada tersi ben satıcı komik ve garip bir olay

selchuk · 38 · 12090

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatlar yurt dışındaki çoğu ülkeden ucuz Almanyaylada yakın sayılır.biraz prestiji düzeltseler millet alacak ama nerde.acaba doğuş otoyu geçer satışlar diyemi korkuyolar anlamıyorum
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yuce oto ile muhabbetimizde " en fazla şikayetimizin; standart olması gerekenlerin ( katologda belirtilen )  hiçbir araçta aynı olmadığını bunun nedenini sorduğum da "  yurt dışından bu şekilde yolluyorlar " oldu. yüce oto hatayı kusuru ya yurt dışında yada kullanıcıda arayan bir sisteme sahip. kendilerinde hiç toz yok...

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
haklısın Ahmet abi ondan sonrada müşteri niye başka yere gidiyor anlamıyorlar

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
az önce skoda müşteri memnuniyet hattından arandım.farklı bir uygulama sanırım.yüce otodan ayrı gibi görünüyor.istemiş olduğunuz aksesuarlar bayilerimizde ellerinde mevcut ve en geç 30 gün içinde telim ediliyor dendi.ayrıca fiyat olarakta yurtdışı fiyatlarının altına teslim edileceği söylendi.sanırım yavaş yavaş yola geliyorlar:D:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün yine arandım.adamlar bıktılar benden tabi sorularımın cevaplarını almak için sürekli mail atınca yapacak birşeyleri kalmadı:D

sorularım ve aldığım cevaplar şöyle

1- katalogtaki balıksırtı anten alınabiliyormu
cevap: anten araçta navigasyon ve bluteooth kiti varsa birlikte standart geliyor
2- vites kutusunun etrafındaki boş düğmelere hangi özellikler atanıyor
cevap: şimdilik birşey yok ama ilerleyen zamanlarda yeni özellikler eklenecek.
3- spor süspansiyon ve kötü yol paketi birlikte alınabilirmi
cevap:şimdilik yok ama ilerleyen zamanlarda bu özellik eklenecek
4- motor ibaresi konmaması şasi numarasımı yoksa arkadaki tsi,tdi amblemimi
cevap: arkadaki motor amblemi
5- aracı uzatılmış garantiyle alabilirmiyim
cevap:vdf ile full life garanti alabilirsiniz ama kredi kullanmak koşuluyla.ben nakit aldım nolcak dedim bayiyle görüşün dendi
katalogta 18 jant ile birlikte kötü yol paketi alınamaz yazıyor.17 jant ile kötü yol paketimi yoksa 18 jantmı ülkemiz yol şartları için daha uygun olur
cevap:18 jant tavsiye etmiyoruz

müşteri memnuniyet hattı 2 güne dönüyor size.numarasını yazıyorum bilgi,yardım almak isteyen arkadaşlar buradan herşeyi öğrenebilir. numara : 0 212 274 99 92

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
burda hangi modellerle ilgili bilgi veriliyor,eski model 2003 octi içinde bilgi alabilirmiyiz.birde aracın şasi ve motor nosunu verdiğimizde araçla ilgili donanım bilgisi almamız mümkün mü?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben önce www.skoda.com.tr kısmında istek ve şikayet kısmına sorularımı ve isteklerimi yazdım.ilk isteğim aksesuarlardı yardımcı oldular.yalnız şöyle birşey var.istek formuna sorunuzu yazarken müşteri memnuniyet yada yardım hattından bana ulaşırsanız derseniz yukarıda yazdığım numaradan sizi arıyorlar.sanırım yüce otodan daha bilgili burası.en mantıklı sorumdan en saçma soruna kadar cevapladılar:D

buradan her araçla ilgili aksesuar,teknik bilgi vs alabiliyorsunuz ama şasi numarası verdiğinizde donanım çıkıyormu bilmiyorum.sizi arayan müşteri yetkilisinin dediğine göre onlar sorularınızı bir yere soruyor artık neresi tam bilmiyorum servis yada merkez ve telefonda cevapları size iletiyorlar.ben superb ile ilgili tüm sorularıma yanıt aldım soracak birşeyim kalmadı opsiyondan,aksesuara,teknik bilgiye kadar sorularımın yanıtlarını aldım.sizede tavsiye ederim:)