škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Seat Leon ST (Resmi Fotoğraflar)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: crash;442072
Amanın ! naptın Doğancım :) Araç Golf haricinde çoğu rakibinden kaliteli. Bence f/p olarak sınıf lideri.

Kimleri görüyoruz ;)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yılsonunda kampanya olursa Kırmızı Leon FR TSI alabilirim. .

Çevrimdışı brsznr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araç alma arifesinde bu aracı incelemiştim donanımlı olanın fiyatı satın aldığım octavia ile hemen hemen aynıydı ancak octavianın iç dizaynı ve kalitesi "bence" bu araçta yok, dış tasarım olarak ise çok güzel albenisi çok yüksek olmuş. Sonuç olarak içerisi benim için daha önemli olduğundan octavia kararı vermiştim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brsznr;479372
araç alma arifesinde bu aracı incelemiştim donanımlı olanın fiyatı satın aldığım octavia ile hemen hemen aynıydı ancak octavianın iç dizaynı ve kalitesi "bence" bu araçta yok, dış tasarım olarak ise çok güzel albenisi çok yüksek olmuş. Sonuç olarak içerisi benim için daha önemli olduğundan octavia kararı vermiştim

Uzun süre çok keyif alarak Octavia TSI-DSG kullandım.
Bagaja da ihtiyacım kalmadığı için Leon düşünüyorum..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ibizayı alırken çok güzel turkuaz renk fr donanım cam tavan 54 e bırakıyorum diyodu şimdi kaç olmuştur acaba

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;479374
Uzun süre çok keyif alarak Octavia TSI-DSG kullandım.

Bagaja da ihtiyacım kalmadığı için Leon düşünüyorum..

Hocam bagajı cidden çok küçük benim ibizayla aynı neredeyse

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;479377
Hocam bagajı cidden çok küçük benim ibizayla aynı neredeyse

Bagaj lazım değil..
Motoru bana yeter:) TSI başka:D
Şu an Kırmızı FR donanım 61.500TL
15 dk. test sürüşü karar vermek için bana yeter..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;479379
Bagaj lazım değil..

Motoru bana yeter:) TSI başka:D

Şu an Kırmızı FR donanım 61.500TL

15 dk. test sürüşü karar vermek için bana yeter..

Büyük bir indirim gelmezse az daha bekle hocam seat forumda da takipteyim 150 actler şuan ispanyada satışa başlamış seneye falan da buraya gelir ozman alırsın silindirleri kapatıp gezersin :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acelem yok, oraya üye olayım ben de:D
TSI alıp ta silindir kapatmak, pek aklıma yatmıyor ama, bakalım..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de benzer bi hamle yapabilirim ama TDI için :D

Liste fiyatı 60, 58'e bırakıyorlar, 55'e falan sarkarsa işim belli olmaz. Bagajla çok işim olmaz, tamam bi Golf değil ama f/p olarak en mantıklı araçlardan şu anda Leon.

FR görsellik ve donanım olarak çok cazip, ama 150'lik act'ler gelince 140'lar kaka olur :) O yüzden beklenmeli bence de hocam. TDI'da da 110'luklar gelir belki ama yılsonu 55'e falan alınabilirse ciddi ciddi düşünürüm. Octi tamam daha kaliteli ama ambition TDI'ın 2. eline bile 60 kağıt istiyorlar,CC ve jant bile yok üstelik.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;479386
Ben de benzer bi hamle yapabilirim ama TDI için :D

Liste fiyatı 60, 58'e bırakıyorlar, 55'e falan sarkarsa işim belli olmaz. Bagajla çok işim olmaz, tamam bi Golf değil ama f/p olarak en mantıklı araçlardan şu anda Leon.

FR görsellik ve donanım olarak çok cazip, ama 150'lik act'ler gelince 140'lar kaka olur :) O yüzden beklenmeli bence de hocam. TDI'da da 110'luklar gelir belki ama yılsonu 55'e falan alınabilirse ciddi ciddi düşünürüm. Octi tamam daha kaliteli ama ambition TDI'ın 2. eline bile 60 kağıt istiyorlar,CC ve jant bile yok üstelik.

Sanırım 150 lik ACT konusunu derinlemesine incelemem gerekecek:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zamanında o kadar laf etmişiz, bugun ise gidip tdi icin fiyat aldim :D

Oncelikle liste fiyatina aldanmayin, opsiyonsuz araba neredeyse hic yoktu. Dsg sine 65 fiyat cekiyorlar internette bayide 80 bin oluyor bi anda. Opsiyonsuz hali aracin cok dandik duruyor ozellikle koltuklar, jantlar farlar vs.. Zaten fr benzinli style dizele denk fiyatta. Farki burdan anlayabilirsiniz. Ben style tdi man. +17 jant+ Style plus paket+ alacantra siyah koltuk+ sunroof seklinde bi fiyat aldim. 70 bin dediler. Arac hazirda olmadigi icin indirim konusulmadi. Showroomda buna benzer bir arac vardi hosumada gitti. Demem o ki leon opsiyonsuz cok bos ve goze hos gelmiyor. Ama dolularida tam ters bi sekilde cok hos.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;479404
Zamanında o kadar laf etmişiz, bugun ise gidip tdi icin fiyat aldim :D

Oncelikle liste fiyatina aldanmayin, opsiyonsuz araba neredeyse hic yoktu. Dsg sine 65 fiyat cekiyorlar internette bayide 80 bin oluyor bi anda. Opsiyonsuz hali aracin cok dandik duruyor ozellikle koltuklar, jantlar farlar vs.. Zaten fr benzinli style dizele denk fiyatta. Farki burdan anlayabilirsiniz. Ben style tdi man. +17 jant+ Style plus paket+ alacantra siyah koltuk+ sunroof seklinde bi fiyat aldim. 70 bin dediler. Arac hazirda olmadigi icin indirim konusulmadi. Showroomda buna benzer bir arac vardi hosumada gitti. Demem o ki leon opsiyonsuz cok bos ve goze hos gelmiyor. Ama dolularida tam ters bi sekilde cok hos.

Evet öyle, yan ve diz havayastıklarının bile opsiyon olması kötü. Boş style çok hoş görünmese de alınabilitesi var. Ama en azından led+17jant istiyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç dış tasarım olarak gerçekten çok güzel. Daha ilk çıktığında Autoshow'da sonrasında bayiide inceleme şansım oldu aracı; iç mekan boş donanımda hakikaten cezbedici değil. Malzeme kalitesi de bir Golf değil tabii, ama fiyat da ona göre düşük. Araçla ilgili özellik DH'de ciddi şikayetler mevcut yalnız, sağından solundan sürekli ses gelmesi başı çekiyor bu şikayetlerin...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;479433
Araç dış tasarım olarak gerçekten çok güzel. Daha ilk çıktığında Autoshow'da sonrasında bayiide inceleme şansım oldu aracı; iç mekan boş donanımda hakikaten cezbedici değil. Malzeme kalitesi de bir Golf değil tabii, ama fiyat da ona göre düşük. Araçla ilgili özellik DH'de ciddi şikayetler mevcut yalnız, sağından solundan sürekli ses gelmesi başı çekiyor bu şikayetlerin...

Tek sorun ses olsun, çözeriz:)