škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul seyahati düşünüyoruz!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;440716
Üsküdar'da daire sordum günlük 100 tl dedi iskeleye 5 dk yürüme mesabesindeymiş..otele gerek yok diye düşünüyorum.

bize de yakın :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;440723
Güzel, bizim eve yakın o zaman
irfan hocam eylülde gelirsek görüşemeyeceğiz senin hesaplara göre,sanırım bodrum'a gideceksiniz yine.

Alıntı yapılan: turgutktu;440733
bize de yakın :)
turgut senle inşellah görüşürüz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;440797
irfan hocam eylülde gelirsek görüşemeyeceğiz senin hesaplara göre,sanırım bodrum'a gideceksiniz yine.

.

Evet hocam, 30 Ağustos'ta yola çıkacağız

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;440826
Evet hocam, 30 Ağustos'ta yola çıkacağız
belli olmaz belkide erken davranırsak görüşürüz.bodrum mu?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;440837
bodrum mu?

3 gün Milas'ta kalıp Marmaris'e geçeceğiz 1 haftalığına tatil köyüne

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende 7 eylülde izmir ılıksuya gideceğim çeşme taraflarında. bu sene tatil yazın sonuna denk geldi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;440868
bende 7 eylülde izmir ılıksuya gideceğim çeşme taraflarında. bu sene tatil yazın sonuna denk geldi.

Aslında çok güzel bir zaman

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
okullar açılmadan önce tatil işi hallolması gerek.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar uzun zamandan beri istanbul hayalleri kurarken beraber gidecek olduğumuz arkadaşın arıza çıkarması üzerine seyahat planımı değiştirdim.kısmet olursa hanım çocuk önce kaş sonra finike kemer istikametinden yani deniz kenarından antalya,merkezde1 gün kalarak korkuteli elmalı istikametinden fethiye üzerinden geçiş yapmayı düşünüyorum.sizlere bolca resimler yüklerim inş.kaş-antalya üzerinde gezmem gereken yerler nereler vardır tavsiyelerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Antalyalı arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar antalya yolculuğu güzel başladı ama bugün kaş'da kaldığımız pansiyondan ayrıldıktan sonra yaklaşık 50 km gittikten sonra bir telefonla kötü haberin başlangıcıyla moralimiz bozuldu.Eşimin çantasını unutmasını gelen bir telefonla öğrenmemiz işe tuz biber oldu.Kaş merkezinden hemen ayrılır ayrılmaz manzara seyredelim diye oturduğumuz bankta çanta unutulmuş.Allah'dan ki birileri buluyor ve bizi çantadan buldukları telefon nosundan ulaşıyorlar.Neyse bulan şahsa minnet rica kargolamasını söyledik ve hallettik.Birde kemer ilçesinde alışveriş yapalım dedik birde ödeme yapacakken yok artık,dedirten bir olay daha  kredi kartı yok.Onu da pansiyonda ödeme yaptığım yewrde bırakmışım hayata yapmadığım şeyler.
Neyse bu akşam bu mesajı manavgat uygulama otelinden yazıyorum,yarın manavgat şelalesini gezeceğiz.ayrıntılar gelecek resimler  daha sonra memlekete dönüşte....

Ugur A.

• Ziyaretçi
En kötüleri bu olsun hocam.
Allah beterlerinden esirgesin.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;442987
arkadaşlar antalya yolculuğu güzel başladı ama bugün kaş'da kaldığımız pansiyondan ayrıldıktan sonra yaklaşık 50 km gittikten sonra bir telefonla kötü haberin başlangıcıyla moralimiz bozuldu.Eşimin çantasını unutmasını gelen bir telefonla öğrenmemiz işe tuz biber oldu.Kaş merkezinden hemen ayrılır ayrılmaz manzara seyredelim diye oturduğumuz bankta çanta unutulmuş.Allah'dan ki birileri buluyor ve bizi çantadan buldukları telefon nosundan ulaşıyorlar.Neyse bulan şahsa minnet rica kargolamasını söyledik ve hallettik.Birde kemer ilçesinde alışveriş yapalım dedik birde ödeme yapacakken yok artık,dedirten bir olay daha  kredi kartı yok.Onu da pansiyonda ödeme yaptığım yewrde bırakmışım hayata yapmadığım şeyler.
Neyse bu akşam bu mesajı manavgat uygulama otelinden yazıyorum,yarın manavgat şelalesini gezeceğiz.ayrıntılar gelecek resimler  daha sonra memlekete dönüşte....

gecmis olsun, aman dikkat hocam, bahsettigin seyler kötü niyetli kisilerin eline gecmesin, 3-5 yıl sonra bile canınız yanmasın,