škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB almaya çeyrek kala :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artunç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şimdiden hayırlısı olsun super b olsun da fark etmez hangisi olursa olsun :) araba tam anlamıyla gel beni al diyor.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jilet gibi maşallah.Allah kaza bela vermesin.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
gemi gibi maşallah yılan yılan tekerine taş değmesin allah ön takımlarına zeval vermesin:koro::koro:

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı  olsun , Allah  kaza bela  vermesin , güle güle  kullanın.
Skoda Superb ailesine hoş geldiniz.
İlk izlenimlerinizi  bizimle  paylaşırsanız  seviniriz.
Not : Araba için küçük bir kurban kesin veya sadaka verin , çünkü çok nazara geliyor.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese teşekkür ediyorum :)
ilk izlenimlerim şöyle diyebilirim Citroen C4'den sonra araç çok konforlu, çok sessiz bir araç. 1.6 TDi motor aracı normal değerlerde çok rahat bir şekilde taşıyor sadece ara hızlanmalarda araç biraz ağır kalıyor ama ben pek hız yapmadığım için sorun olmayacak benim için. Dün Erzurumdan Trabzon'a ardından Trabzondan Rize Fındıklıya eve geldik bu güzergahta çok fazla yokuş çıktık indik 10 km kadar yolda 2. Viteste yokuş çıktık yollar pek iyi değildi ama araç bunlara rağmen bayağı ekonomik.

Çevrimdışı Tazmanic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;442012
Herkese teşekkür ediyorum :)
ilk izlenimlerim şöyle diyebilirim Citroen C4'den sonra araç çok konforlu, çok sessiz bir araç. 1.6 TDi motor aracı normal değerlerde çok rahat bir şekilde taşıyor sadece ara hızlanmalarda araç biraz ağır kalıyor ama ben pek hız yapmadığım için sorun olmayacak benim için. Dün Erzurumdan Trabzon'a ardından Trabzondan Rize Fındıklıya eve geldik bu güzergahta çok fazla yokuş çıktık indik 10 km kadar yolda 2. Viteste yokuş çıktık yollar pek iyi değildi ama araç bunlara rağmen bayağı ekonomik.

C4'ün süspansiyonlardan sonra süperb sana ilaç gibi gelecek :) Güle güle kullan dostum sizleri burda görmek güzel. İnşaallah bende yakında sizin aranıza katılırım.