škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 Yılı Fabia 2 kampanyalı fiyatları...

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar Fabia 1 htp yi satınca araç aramaya başladım..dön dolaş yine fabia bakmaya başladım..model olarak 2010 ve üzeri bakıyorum..makyajlı kasa..

1.4 85 Hp yada 1.2 tsi ilk tercihlerim olacak ..yanlız fiyatlara bakarken 2011 fiyatlarını gördüm.. doğruluklarından emin olamadım..burada sıfır alan arkadaşlar var..araç alırken bu fiyatlar bana yardımcı olacak..ikinci el satılık araçlara bakıyorum daha pahalı geldiler bana..

1.4 ambiante dinamik kullanan arkadaşlar varsa veya aynı motoru...aracı ciddi ciddi düşünüyorum ama karar veremiyorum..1.2 htp ye göre yakıtı performansı nedir..özellikle kilimalı yolculuklar nasıl geçiyor.. Ben istanbul tekirdağ arası otaban yolculuklarından dolayı sattım HTP yi..yine orta şeritten mi giderim..yada benim aklıma gelmeyen şeylerle ilgi fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum...Bu arada satılık aracı olan varsa ilgilenebilirim...
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2013, 20:00:34 Gönderen: zaferhan »

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi burda secenek olmali... 1.4 ile yine orta seritte olursunuz ama 1.2 tsi ile degil... 1.2 hem turbo hem de 20 hp kadar guclu...

2011 yili fiyatlari kesin dogrudur.. o zamanlar b sinifi arabalar 25 ila 35 arasinda c sinifi arabalar ise 35 ila 50 ler arasindaydi.. ama ne olduysa bir anda dengeler degisti ve sonuclar malum...

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle 1.2 tsi olmalı..ama fiyatları 30 bin civarında..o kadar çıkamam diye düşünüyorum..hadi çıktım bir kaç sene içinde ciddi zarar edeceğime inanıyorum..sadece his..

1.4 ün cazip gelmesi..hem biraz daha ekonomik..hem tüpe uyumlu olması belli bir piyasada durur diye düşünüyorum..

yıl sonunda cok ciddi değişiklikler olacağını düşünmesemde belki bir kargaşa olur..istifade ederiz..HB rapit gelirse hiç düşünmeden alabilirim..şuan ikinci ele 25 bin vermek hiç mantıklı gelmiyor..

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yuce motor ile konustum... rapid spaceback gelecek... ekim kasim gibi... hata rapidler de dizel otomatik secenegide sunulacakmis...

Ve daha once rapod konusunda da belirttigim ekim kasim gibi gelecek rapidlerde artik arka camlari da  on kapidan acip kapanabilecek...

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
inşallah..bide tanıtım fiyatı filan uygun bir şey olursa TSİ motorlu rapit beni fazlasıyla doyurur..Yanlız spaceback Hatchback olurlar inş..uzun kasaları SW gibi..pek hoş durmuyorlar..

« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2013, 23:18:16 Gönderen: zaferhan »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bende bir liste var, 1.2 TSI bayilerde tükenince 40.000 TL oldu, saklıyorum listeyi  :D

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle