škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

start-stop

a_o.b · 16 · 5204

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yeni gelen araçlarda start stop yokvmu skoda sitesinde octavia donanım listesinde start stop yok.
neden çıkarttılar acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar
bu arada benim 2 temmuzda teslim aldığım araçta start stop var.

yeni süper b lerde donanım listeinde start stop var. acaba bizim araçlarda ki sıkıntı yaratacak da ondan mı çıkarttılar

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önceden forumda konuşulmuştu. 90 beygirlik bi motor seçeneğiylr geliyo o araçlar ve onlarda s&s yok

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben 2 mayısta siparıiş verdim mayısın 4.haftası hazirana kalmaz gelır dedler taaa 12 temmuzda zorla aldım arabayı.lanet olsun dedim istemediğim jantlar ek biton özellik ve yaklaşık 3000 lirada fazla verdim.sipariş ettiğim arabadan türkiyeye gelmemiş dedine göre adamlarin.yok kardesim istemiyoruz dedimizde bu arabayi 2 ay sonraya verebilirim sira var dediler.ve dediniz gibi s&s yok benim arabamda.düz vites tdi larda kaldrmişlar 2. bir emre kadar.anliycaniz bize eziyet ettiler.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut111;442463
Ben 2 mayısta siparıiş verdim mayısın 4.haftası hazirana kalmaz gelır dedler taaa 12 temmuzda zorla aldım arabayı.lanet olsun dedim istemediğim jantlar ek biton özellik ve yaklaşık 3000 lirada fazla verdim.sipariş ettiğim arabadan türkiyeye gelmemiş dedine göre adamlarin.yok kardesim istemiyoruz dedimizde bu arabayi 2 ay sonraya verebilirim sira var dediler.ve dediniz gibi s&s yok benim arabamda.düz vites tdi larda kaldrmişlar 2. bir emre kadar.anliycaniz bize eziyet ettiler.

Eğer dediğiniz gibi yaptılarsa bizim burda topa tuttuğumuz 2012 lere katlanan ayna park sensörü koyum 2013 lere koymayan hondadan ne yazıkki hiç bi farkı kalmamış skodanın, dolayısıyla vwnin. Hayal kırıklığına uğradım

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yeni arabalarda niçin start stop olmadığını öğrendim.  türkiye de ki fazla talep nedeniyle başka bir ülkeye giden start stop özelliği eklenmeyen bir kaç gemi araba türkiye ye yönlendirilmiş ve bu araçlarda liste fiyatının 750- 1000 tl altına veriliyor. benim kendi bayimden aldığım bilgi bu. start stop olmayan araçları biraz daha eksiğine veriyoruz diyor.

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şerefsizler ya bizden bide tam para aldılar valla indiremiyoruz diye s&s yok o ozellik 1500tl ymis onu düşün yok dediler bide ben mayista vermistim kurdan sabit fiyat garantisi verildi 61 liraya anlaşildi temmuzda bizden 65bin 500 lira istendi.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skoda kötü değil pazarlamacıları kötü,başkasının kötülemesine gerek yok bizimkiler o işi hallediyorlar.Buna rağmen hala satılıyor skoda.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bir başka sorum olacak yeni octavia euro dizel mi pro dizel mi kullanıyor ?

euro dizelle pro dizel arası fark nedir ?

Çevrimdışı Taylan Yıldız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;442571
skoda kötü değil pazarlamacıları kötü,başkasının kötülemesine gerek yok bizimkiler o işi hallediyorlar.Buna rağmen hala satılıyor skoda.

Katılıyorum pazarlama benim kanımca beş para etmez.Yeni Octavia aldım satış briminden hiç memnun kalmadım.Ancak satış sonrası anketinde de bu konuyu dibe vurdum.İnşallah kendilerine çeki düzen verirler.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;442477
Eğer dediğiniz gibi yaptılarsa bizim burda topa tuttuğumuz 2012 lere katlanan ayna park sensörü koyum 2013 lere koymayan hondadan ne yazıkki hiç bi farkı kalmamış skodanın, dolayısıyla vwnin. Hayal kırıklığına uğradım
İbiş' lerin de kapı üstü tutamaklarıyla yükseklik ayarlı emniyet kemerlerini çalmışlar.:mad: VW her yerden kısmanın peşinde. Yakında Favorit gibi arabalar satmaya kalkarlarsa şaşırmam.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;517351
İbiş' lerin de kapı üstü tutamaklarıyla yükseklik ayarlı emniyet kemerlerini çalmışlar.:mad: VW her yerden kısmanın peşinde. Yakında Favorit gibi arabalar satmaya kalkarlarsa şaşırmam.

fabişte tek dokunuşu çalmışlar sen ne diyon abi :) geri vites fiatlar gibi 5in arkasındaydı [emoji23]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;517352
fabişte tek dokunuşu çalmışlar sen ne diyon abi :) geri vites fiatlar gibi 5in arkasındaydı [emoji23]
Geri vites orada olursa ne kötülüğü var ki? Favorit' te de 5. vitesin arkasında idi.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;517354
Geri vites orada olursa ne kötülüğü var ki? Favorit' te de 5. vitesin arkasında idi.

Favoda alman dokunuşu yoktu abi alman dediğin 1in yanında olur :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;517355
1980 BMW' lerde 2' nin yanındaydı.:wnk:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;517355

Allalla bah sen. Favolar safkan Cekti beee. Hatunlari gibi kütür kütür arabaydi.. Di degil aslinda halen oyleler. Hey gidi beee. Alicam bi blackline vuyucam kigbaci hepiniz istiyceksiniz reis bi gun ben biniimde 35 yas ustu hatunlara seklim olsun diye :D