škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Suberb2 FL

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia mi sattigimdan beri, araniza pek dahil olamamistim :( smdi tekrardan araniza girebilmek adina y3berb FL almayi dusunuyorum . Henuz bu arabayla ilgili ayri bolum acilmamis galiba ondan buraya yaziyorum.
Bugun servisle pazarloga gidecem 1.6 tdi dsg elegance modeli icin , liste fiyati 79.900 tl bide prestoj paket eklenince 84.400 tl ye mal olacak bana. Eski bir skoda kullanicisi olarak bu fiyata superb den daha alinabilir bir arac gelmedi aklima. Varsa her turlu teklife acigim. Birde ilk defa bayii den sifir arac alacam, nelere dikkat etmeliyim acaba ? Yani kimis8 bayii ile 9azarlik yapilmaz felan diyor ama ben butun yuzsuzugumle yapmayi dusunuyorum :)
Bu arada mevcut aracim 2007 mercedes e200k avantgarde sport edition. Bunu verip suberb almayi dusunuyorum. Takasa bayiye versem cok mu oldurur acaba fiyati ?

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Takasta fiyatı çok öldürürler..,kendiniz satın derim.. Ayrıca mercedes'ten sonra SuperB nasıl keyif verecek merak ediyorum sizin adınıza :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
E200 den inip superB e binmek biraz heyecan verici :) Şahsen ben olsam böyle birşey yapmazdım yinede karar sizin :)

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabamdan cok memnunum ama benzinine dayanamiyorum artik. Sehir icinde 14-15 lt yakiyor. Ayda binbesyuz lira yakit masrafim var. Bu rahatliga ulasamasam bile bu fiyata ekonomik binebilecegim baska arac bulamadim. Varsa fikriniz alayim

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;441399
Arabamdan cok memnunum ama benzinine dayanamiyorum artik. Sehir icinde 14-15 lt yakiyor. Ayda binbesyuz lira yakit masrafim var. Bu rahatliga ulasamasam bile bu fiyata ekonomik binebilecegim baska arac bulamadim. Varsa fikriniz alayim

LPG taktırıp keyfinize bakın derim.LPG ye karşıyım illa arabamı değiştiricem derseniz superB mantıklı bir seçim  :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb iyi seçim :ok: Yalnız aracı takasta öldürüyorlar resmen. Bizim peder 0km Santa Fe ile takasa girdi. Girmesiyle çıkması bir olmuş araca 17.000 zor vermişler yahu :(

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun konustum 75 bin tl saydilar benm aracimi, 85 e de elegance + prestij paket superb verecekler. Benm arabamin fiyatini cok oldurduler , ama solede bi durum var , eger arabayi kendim satmaya kalkarsam, bu surede superb nin fiyatinin artmasindan endiseleniyorum. Cunku suan besbin lira gibi bi indirim var.
75 e alsalar uzerine 10bin verecem
Ben aracimi 80 e satsam ve indirimi kacirsam 89900 e alacam suberb yi. Yine fark ayni. Karar veremedim ne yapmam gerektigine ;/

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadar kısa sürede fiyat artmaz. Nasıl olsa ödeyeceğiniz para en kötü ihtimalde değişmeyeceğine göre, bence kendiniz satın.  Belki cebinizden hiç para çıkmadan alırsınız yeni aracınızı.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonuçta altında araba var. bende arkadaşlar gibi kendin sat derim. malum yaz ayındayız. şu an piyasa belirsiz. belki daha aşağıya bile alabilirsin. kotalarını kurtarmak için bunu yaparlar. ben o zaman acele ettim indirimde diye 1,5 ay sonra 6000 tl daha indiler. bu da beni ısıtmalı koltuktan etti.

zaten daha üretimde o açıdan bir süre arabasız da kalacaksın.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2007 avantgarde internette satın nerdeyse kafa kafaya gelir yada seat-skoda erya'ya git ikinci el'de güzel fiyat veriyo bi bak bence

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Oncelikle herkesin gecmis bayrami kutlu olsun. Buyuk ihtimalle bende kendum satmaya karar verdim , skoda fa son bi fiyat teklifi istedim , istedigim rakama yaklasik bi teklif olursa degerlendirecem yoksa kendim satacam. Bakalim artik insallah buraz daha iyi bi teklif verirlerde bende satmakla felan ugrasmam

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum aracınızı kendiniz satın bence, çünkü daha Superb Facelift yeni bir araç ve belirlenen fiyata zam gelmesi imkansız -döviz vs. durumları zaten şu an max. seviyede ve daha fazla artamaz piyasa dengeleri açısından- ayrıca en iyi bayiiler bile sonuçta aracılık yapıp para kazanma amacı güttüklerinden en azından 3000 TL düşük söylerler aracınıza, bu da yeni alacağınız dizel SuperB'in nereden baksanız 6 aylık yakıt masrafı demektir.

Tek bir bayii ile değil farklı illerden bayiilerle de görüşerek fiyat almanızı tavsiye ederim. forumda aynı aracı farklı illerden 2-3 bin TL ucuza alanlar olmuştu, araştırınca mutlaka bulursunuz ilgili konuyu...

Şimdiden hayırlı olsun diyelim

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

1930lardaki yazı tipi ve estetiğe bakın bir de yeni Superb yazıtipine bakın ya. Gelsin 2015 gelsin Superb III. En fazla iki sene ömür biçiyorum bu facelifte. Olmamış denedim olmuyor sevemedim arkasını aracın, eskisinin karakteri bile daha iyiydi. LED'lenince birşeye benziyordu. Ön güzel tamam da. :/

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bence de kendiniz satın, internete bi ilan koyun bakın mutlaka duruma.

SuperB madem sıfır alacaksınız aralık ayına bi şey kalmadı. İyi bir satış+aralıkta alış politikası ile bi 5 bin tl cebinizde kalır. Ha, o arada yakıttan zarar edersiniz :rm: bi ilan koyup 2-3 hafta beklemekte fayda var.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ufakta olssa bi indirim yaparlar bayiye göre değişiklik gösteriyor. Biz aracımızı alırken Ankaradakilerin hiçbiri 1 kuruş bile inmediler aynı araba için Gaziantep teki bayi 750 tl altına fiyat verdiler....