škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Fresh

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabianın yeni donanımı.Okuduğum kadarıyla 1.2 Tsi 60 hp motordan 1.6 tdi 105 hp ye kadar bir motor aralığı var.Ayrıca kendine özgü koltuk renkleri var.

Ayrıca Cam filmi var arka yolcular için.

elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Son yılı demek ki :) Güzel görünüyor.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi ayar bulamadılar şu arabaya.. ilk kasası inanılmaz çirkin.. hadi makyajlısı neyse.. motor seçenekleri de çok saçma zaten..

1.2 htp 70 değil 85 hp üzeri olmalıydı...
1.4 100 hp üzeri..
ve 1.2 tsi halen satılıyor olmalıydı...

donanımlardaki saçmalıklardan hiç bahsetmiyorum bile..

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
haklısın hocam, ama o dediklerin olsaydı diğer markalar araç satamazdı....:)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu kadar sinir olmama rağmen hala fabia arıyorum...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia II makyajlı çıktığından beri şu donanım işini beceremediler gitti. Ne vardı yani ESP yi standart yapsaydın frenleri güçlendirseydin bixenon far koyup far yıkama koysaydın iç döşemeleri siyah yapsaydın. 6 hava yastığı standart yapsaydın maxi-dot ekranı ,ya bunların hepsi standart olcaktı o zaman olurdu işte.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanloz yeni direksiyonu begendim...:)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;441687
Fabia II makyajlı çıktığından beri şu donanım işini beceremediler gitti. Ne vardı yani ESP yi standart yapsaydın frenleri güçlendirseydin bixenon far koyup far yıkama koysaydın iç döşemeleri siyah yapsaydın. 6 hava yastığı standart yapsaydın maxi-dot ekranı ,ya bunların hepsi standart olcaktı o zaman olurdu işte.

gokcencim frenleri guzel fabianin neden oyle soyledin :D dozlamasi gayet iyi bence.

ha abs erken devreye giriyor bende, o da taşlaşmış 2009 çıkışlı turanzalar yüzünden :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Passat diski var önlerde, fren budur dedirten...    :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer tutmayan fren görmek istiyorsanız bi önceki kasa Aveo'ya binin derim.Araba durmuya tepki olarak doğmuş:lol:

Fabia'nın frenleride bence gayet iyi.Beni çok kazadan kurtarmıştır.Hatta Passata bindiğimde fren konusunda hiç bir fark hissetmiyorum açıkçası.(Bu arada bizim fabia 4 fren disk belki onunda payı vardır)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda ve Fabia yazıları da değişmiş, yeni fontlar güzel durmuş.

Ve yeni renk de güzel. Bazı modellerde bunun gibi makyaj sonrası bi özel seri çıkıyor ya, hep sevmişimdir bu serileri. Örneğin toledo'nun techno plus'ı, astra ve corsa'nın 111. yıl gibi serileri, octi a4 kasanın collection'ı falan özel hissetiriyor bence. Renk farkı bile güzel.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hafızalı koltuk olsun demiyoruz.. en azından direksiyon simiti deri olsun.. belki kıyaslamak doğru değil ama.. araç baktığım bu günlerde fabiaya alternatif honda jazz fun modeline bakıyorum.. motor..yakıt..garanti..donanım..kıyaslanamaz derecede üstünlük mevcut..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;441727
Hafızalı koltuk olsun demiyoruz.. en azından direksiyon simiti deri olsun.. belki kıyaslamak doğru değil ama.. araç baktığım bu günlerde fabiaya alternatif honda jazz fun modeline bakıyorum.. motor..yakıt..garanti..donanım..kıyaslanamaz derecede üstünlük mevcut..

Bi arkadaş otomatik Fun aldı, ş.içi 6 küsür litre yakıyor diyor... Çok memnun, eski lpg'li arabası kadar ancak yakıyormuş.

Hacim olarak da başarılı araba Jazz.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;441728
Bi arkadaş otomatik Fun aldı, ş.içi 6 küsür litre yakıyor diyor... Çok memnun, eski lpg'li arabası kadar ancak yakıyormuş.

Hacim olarak da başarılı araba Jazz.

manueli daha az yakıyor.. hacim harika.. performans tatmin eder.. 0-100 11 sn.. max 180 km.. güvenlik 5 yıldız almış..6 yıl veya 150 bin km garanti.. dayanıklılık ve piyasası ile alınabilecek bir araç. ancak 30 binden ucuzunu bulamadım.. temiz..11. ayı bekliyorum..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;441707
gokcencim frenleri guzel fabianin neden oyle soyledin :D dozlamasi gayet iyi bence.

ha abs erken devreye giriyor bende, o da taşlaşmış 2009 çıkışlı turanzalar yüzünden :)

Alıntı yapılan: dgn;441723
Eğer tutmayan fren görmek istiyorsanız bi önceki kasa Aveo'ya binin derim.Araba durmuya tepki olarak doğmuş:lol:

Fabia'nın frenleride bence gayet iyi.Beni çok kazadan kurtarmıştır.Hatta Passata bindiğimde fren konusunda hiç bir fark hissetmiyorum açıkçası.(Bu arada bizim fabia 4 fren disk belki onunda payı vardır)

Ya arkadaş benim ön kaliperleri görseniz gülmekten ölürsünüz, disk desen minicik, o haliyle bile bam güm yavaşlamaya çalışıyor. Doğan senden hiç bahsetmiyorum arkalarda disk senin.
-------------------------------------------------