škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti greenline

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tarık elmas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slmlar .bugün üye oldum gerçekten çok  yararlı bir site olduğunu düşündüm.
benim sorum aracımın altında orjinal olarak 205-55-16 lastik var diğerlerinde 17 jant varmış.aracımın lastiklerini jantı değişmeden büyültebilirmiyim...ayrıca skodaturkey diye bir sitede çok güzel yeti aksesuarları var ama yabancı site ..bildiğiniz site varmı...şimdidenn cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarık elmas;441746
ayrıca skodaturkey diye bir sitede çok güzel yeti aksesuarları var ama yabancı site ..bildiğiniz site varmı...şimdidenn cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim

Skodaturkey sitesinin dili mi yabancı yoksa menşei mi?

Superskoda sitesi var ama bu gerçekten de yabancı

Yeti nin sayfasının linki: http://www.superskoda.com/Yeti/

Çevrimdışı tarık elmas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
pardon superskodaymışş.buradanda nasıl alışveriş yapılacağını bilmiyorum.ayrıca lastikler hakkında birşey söylemediniz.

Çevrimdışı tarık elmas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
diğer bir sorum bana bir arkadaş superb cl lerle program attırmış.yağmur sensörü olmayan arabada yağmur sensör çalışmış.bilgisi olan varmı

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
slmlar .bugün üye oldum gerçekten çok yararlı bir site olduğunu düşündüm.
benim sorum aracımın altında orjinal olarak 205-55-16 lastik var diğerlerinde 17 jant varmış.aracımın lastiklerini jantı değişmeden büyültebilirmiyim...ayrıca skodaturkey diye bir sitede çok güzel yeti aksesuarları var ama yabancı site ..bildiğiniz site varmı...şimdidenn cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim
büyütebilirsiniz.mesela 215 50 16... 225 45 16 bu iki değerde uyar.fren ve yol tutuşa artısı olur. ama yakıt tüketimi 50-100 ml artabilir

Çevrimdışı tarık elmas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
superskodaya üye oldum ama ülkeler arasında türkiye yok..çok güzel skoda yeti sis farı  çerçevesi var.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarık elmas;441817
diğer bir sorum bana bir arkadaş superb cl lerle program attırmış.yağmur sensörü olmayan arabada yağmur sensör çalışmış.bilgisi olan varmı

Nasıl yani :hmm: Yağmur sensörü olmayan arabaya yazılım atsan dahil sensör ve diğer parçalar olmadığı için çalışmaz. Ama konfor ünitesi ve beyin bunları destekliyorsa yapılabilir :ok:

Çevrimdışı tarık elmas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana skoda yeti aksesuarları lazım ama yok.bulamıyorum.yardımcı olun lütfen.

Çevrimdışı xRayJR

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
slmlar .bugün üye oldum gerçekten çok  yararlı bir site olduğunu düşündüm.

buyursunlar :

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=25057