škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vag com

msami · 15 · 7564

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar rapid aracında vag com'dan herhangi bir özellik açtıran var mı? Açtırabiliyor muyuz birşeyler?

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste sadece 15 km/h i geçince kapıları otomatik kilitleme özelliğini aktif hale getirdiler, kumanda ile camı kapatma işini belki güncelleme yapılırsa yapabiliriz dediler.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Peki kilitlendikten sonra içeriden de kapılar kilitleniyor mu, yoksa normal kilit tuşuna bastığımızdakiyle aynı mı acaba?

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün vagcom'dan 5 özellik açtırdım. ABS devreye girdiğimde stoplar çakar duruma geçiyor, ortalama yakıt ikmali, hıza duyarlı silecek hızı, sinyali 1 tık yaptığında 5 defa sinyal veriyor, silecek suyu sıkıp sildikten 10 saniye sonra tekrar çalışıyor. Selamlama özelliğide açılıyordu ama onu yaptırmadım. Coming home, leaving home açılıyor ama çalışmadı.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buarada sis lambaları olan içinde özellikler açılıyordu bizde olmadığı için yapamadık. Dönüşe duyarlı sisler şeklinde. Uzunlar yandığında sislerin sönemsi varmıydı bilmiyorum. Uzaktan kumanda ile camları açıp kapatma aktive oluyordu ama o da çalışmadı çok üzüldüm. Sanırım açma-kapama tuşunun tek tıkla açma-kapaması olmadığından. Rapid'de ki beyin golf 7 ile aynıymış. Sanırım paylaşabileceklerim bu kadar :)
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2013, 19:15:26 Gönderen: emre0884 »

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;445138
Buarada sis lambaları olan içinde özellikler açılıyordu bizde olmadığı için yapamadık. Dönüşe duyarlı sisler şeklinde. Uzunlar yandığında sislerin sönemsi varmıydı bilmiyorum. Uzaktan kumanda ile camları açıp kapatma aktive oluyordu ama o da çalışmadı çok üzüldüm. Sanırım açma-kapama tuşunun tek tıkla açma-kapaması olmadığından. Rapid'de ki beyin golf 7 ile aynıymış. Sanırım paylaşabileceklerim bu kadar :)

Hocam, bunu nerede yaptırdınız?

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada forumdaki bir arkadaşın tavsiyesi üzerine yaptırdım

Çevrimdışı mathiac

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;445136
Dün vagcom'dan 5 özellik açtırdım. ABS devreye girdiğimde stoplar çakar duruma geçiyor, ortalama yakıt ikmali, hıza duyarlı silecek hızı, sinyali 1 tık yaptığında 5 defa sinyal veriyor, silecek suyu sıkıp sildikten 10 saniye sonra tekrar çalışıyor. Selamlama özelliğide açılıyordu ama onu yaptırmadım. Coming home, leaving home açılıyor ama çalışmadı.

Yetkili serviste mi yaptırdınız?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;445284
Yoo, yetkili servise gerek yok. Özel servis olur onlarda yapar. Hatta şu kabloyla bir laptop bulursan sende yaparsın http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-test-olcum-cihazi-vag-com-vcds-ariza-tespit-12.10.3-kargo-bedava-130444955/detay/

Teşekkür ederim, Düzce'de bu işleri yapan var mı bir bakmak lazım.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam,wv seat audi servisleri yapar onlarda vardır illaki

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu işle uğraşan birisiymiş. Forumdan birisinin tavsiyesi üzerine yaptırdım herhangi bir problem olmadı.

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
peki benim 1.2 75 hp lik rapid te traction control tuşu yok devre dışı bırakamıyorum o da yapılır mı vag com da?