škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maxi dot ekrandaki ikinci hız sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hnfozg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dijital derecenin altindaki dijital hiz mil olarak gosteriyor nqsil km yapariz bilen varmi arac superb 2013 elegance Tesekkurler. 2. Konu actim modlar affetsin beni ilkinde kartlik konusunda kaynayip gidiyordu.

Çevrimdışı zulashi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Menüye girip değiştiriliyor, menüye girmek için direksiyondan kontrol düğmelerinden sağ alt taraftakine basıl tutuyorsunuz. İngilizce menülü araçta direksiyon sağ taraftaki döner düğmeyi çevirirek "settings" (ayarlar) bölümüne gelip, döner düğmeye bastırıyorsunuz. Settings ekranının altında "units" (birimler) bölümü var. Oradan da "mile" yerine km'yi seçiyorsunuz.

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kullanım kılavuzuna dün biraz baktım (aracı dün teslim ettiler), devir saatinin solundaki tuş o işleri yapıyor diye hatırlıyorum. Bir kontrol edin, daha da iyisi aracın kullanım kılavuzuna bir göz atın bence..

Saygılarımla..

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hız limiti koyabiliyor muyuz
yani mesela 120 km hızı aşmasın gibi...
bu özellik meganelar da var güzel bişi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: chook;442694

Limit yok ama uyarı sinyali var ayarlı hızı geçince

Çevrimdışı hnfozg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bahsettiginiz menulerden olmuyor. Servise sordum onlarda çözemedi genel merkeze mail atmislar cevap bekliyoruz. Ayarlar manusunden guncel ortalama yakit, tuketim v.b degisiyor ikinci hiz degismiyor. Bahsettigim hiz derecenin altinda cikiyor
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2013, 07:11:11 Gönderen: hnfozg »

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;442694

irfanın dediği gibi uyarı var. diğer işi cruise control hallediyor zaten.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zulashi cevabı vermiş. ayarlardan birimlere girip oradan düzelteceksin. orada yazan hız değil soldaki arabanın yaptığı km ölçüsüdür. sağ tarafındaki de senin sıfırlayıp gittiğin km

Çevrimdışı hnfozg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;444178
zulashi cevabı vermiş. ayarlardan birimlere girip oradan düzelteceksin. orada yazan hız değil soldaki arabanın yaptığı km ölçüsüdür. sağ tarafındaki de senin sıfırlayıp gittiğin km

İlginç??!! Sorumu anlamadınız galiba :( O arkadaşında sizinde  bahsettiğiniz ayar benim bahsettiğim ikincil hızın mil olarak görünmesini değiştirmiyor. Şöyle söyleyeyim benim bahsettiğim hız menüde ikincil hız olarak geçiyor( menüde hız şeklinde bir menü daha var o değil....). Bunu seçtiğinizde yol bilgisayarı menüsü altında derecenin göründüğü alt kısımda ince bir şerit içinde yazıyor. Üstte ort. tüketim, anlık tüketim ... hangisini görmek isterseniz seçebiliyorsunuz. Tabi durumda dijital hız menüsü kayboluyor.Bu hava sıcaklığı gibi akrana sabitleniyor. Servise sordum skodaya mail attıklarını ve cevabı beklediklerini bildirdiler. İşin garibi bunu bir benmi farkettim dedim evet dediler.....

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende epey uğraştım olmuyor, kitapçıkta İngiliz birimleri kullanan ülkeler diyor, belkide İngiltere'ye filan satılan sağdan direksiyonlularda oluyordur.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ana ekranı söylüyorsun ordan direksiyonun sağ kenarındaki üstünde dairesel şekil olan tuşa bas. ayarlar tuşunu seç orada ikinci hız seçeneğiniz iptal et. ayrıca ayarlar bölümünde ismini unuttum. o sırada üstten ikinci yazıya gir. orada 0 üstü çizgili olan hızı iptal et.

Çevrimdışı hnfozg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla ilginç ya kimse ne merak etmiş  nede bune ya türkiyede satılan arabada milin ne işi var diye düşünmemiş

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VCDS kullanarak Instruments modülünde Adaptation içerisinde onu dönüştürebileceğiniz bir ayar mevcut olması lazım.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
araç yurt dışına satıldığı için milde gösteriyor.normal dijitalin kaybolmasıda iki dijital aynı anda çalışmıyor dedi bana servis...