škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Kullanıcısından Sorular

bedo · 11 · 3811

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba,

2 gün önce 2013 Superb 1.6 TDI Elegance almış bulunmaktayım. Sizlerden bir kaç öneri almak istiyorum. Bir de sorum var. Aldığım araç Elegance donanıma ek olarak Bolero radyo ve 17" çelik jant aksesuarları içermekte (prestij paketi değil). Bu araçta park asistanı mevcut mudur?

Öneri istediğim konular ise;

- Paspas olarak ne kullanmamı önerirsiniz? Marka ve online satın alma hakkında bilgileriniz paylaşırsanız memnun olurum.

- Bagak havuzu diye bir şeyler satılıyor, bunların hangisi kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Kullanan arkadaşlar var ise bilgi verebilirse sevinirim.

- Dizel yakıtı hangi şirketin hangi ürününü seçiyorsunuz?

Saygılarımla..

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sorunuzdan eski kasa olduğunu varsayiyorum. Zira yeni kasalarda elegance'da bolero standart. Aracinizda park asistanı var. Vitesin sag tarafindaki dugmelerden arkada olani ile aktive ediliyor.

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet araba eski kasadır. Henüz teslim alamadım, bugün yarın işlemleri bitecek umarım. İlginiz için teşekkürler..

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun öncelikle
Bizde 7-8 gün önce 2012 5000 km de Elegenca + prestij paket superb aldık arka bagaj havuzu + plastik paspası önce ki sahibi servisten orijinal almış toplam 250 TL para ödemiş. Dizel yakıtta Opet menzil olarak biraz daha fazla gidiyor diyebilirim ama shell de iyidir.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul Sivas Arası gittim hep shell alıyordum
giderken Opet, gelirken Shell aldım
performan ce çekiş olarak shel çok daha iyi menzil olarak fark etmedi

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada Hayırlı olsun güzel seçim
Bayi ile kaça anlaştınız

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. 68 bine anlaştık. Çok da bir indirim olmadı, zira arabayı hiç bir bayiide bulamadım. Belki de bu modelin son araçlarından birini aldım bilemiyorum. Fiyat olarak sizin görüşünüz nedir? 68 bin iyi bir fiyat mıdır?

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı aracı 2 ay önce tanıdıgımıza aldık 1.6tdı elegance+prestıj paket 71500

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
paspas olarak 3D yani kenarları havaya doğru kalkık olanlar iyidir. bagaj havuzunu da galeriden alacaksın. paspasta var.

dizel olarak ben aldığımdan beri poaş kullanırım. dizelde sabit bir markadan almakta fayda var. shell içeriğindeki katkı maddesi yüzünden diğer markalarla pek uyumlu değil. özellikle poaş ile uyumsuz. gerçi şimdilerde hepsi artık katkı maddesi kullanıyor ama ben benzinli arabamda bu işi yaşadığım için dizelde daha temkinli davranıyorum.

park assistance ön teker üstünde kaportada sensör varsa vardır ki eleganceta standardtır. yalçının dediği gibi vites kolunun sağ yanındaki ikinci düğme ile devreye girer. bastıktan sonra parkedeceğin yerin yanından geçeceksin. önceden değil, gerekli boy ölçüsünü alacak maxidotta gözükür. ön teker öndeki arabayı yarıya kadar geçtikten sonra durup geri vitese tak ve direksiyonu bırak ses çıkıyor muydu bilmiyorum bayağı zamandır kullanmıyorum. geri geri gelirken direksiyon dönecek ve arkaya yeterli miktar geldiğinde ileri vitese alıp parketmesini sağlayacaksın. sadece vites ve gaz pedalı kontrolü sendedir.

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracı dün teslim aldım. En yakında PO vardı ve depoyu orada doldurdum. Önerinizi dikkate alacağım. Araçta dediğiniz gibi park asistanı var. Ne kadar kullanışlı olduğunu bilemiyorum, deneyimlemek lazım. Bagaj havuzunu da bayiiden aldım. Dün arabayı sürdüğüm mesafe fazla değildi ama bu kısa mesafede bile oldukça rahat ve konforlu olduğunu hissettirdi bana araba. Donanım olarak da bir hayli dolu Elegance. 68 bin liramı doğru şekilde harcadığımı hissettirdi bana araba. Umarım ilerleyen zamanlarda da bu şekilde devam eder.