škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Fabia 2 Arıyorum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahing

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Bir skoda kullanıcısı olarak geçen sene satmış olduğum Roomster'ın ardından şimdi Fabia II almayı düşünüyorum fakat araştırmalarım sonucu öğrendim ki fiyatlar nette olması gerekenden yüksek. O yüzden buradan bu ilanı verme gereği duydum. Ben bir skoda hayranıyım. Aracımı sattıktan sonra herkes her ne kadar da farklı araçları tavsiye etse de skodadan vazgeçmiyorum. Benim sattığım araç çok temizdi çünkü aracı çok titiz kullandım,yormadım aracımı. Şimdi alacağım fabianın da kendi aracım gibi temiz,ve titiz kullanılmış olmasını istiyorum. Fiyat olarak en fazla 25.000tl verebilirim bu da aracın lpgli olup olmayışına göre değişiyor . 1.4 Ambiante Dynamic / 2010-2012 model rengi kırmızı /beyaz/lacivert olabilir temiz olsun kmsi 60bini geçmesin istiyorum. Eğer aranızda satmak isteyen varsa bana ulaşabilir buradan.Teşekkürler.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşım bende aracımı satıyorum biraz yüksek gelebilir fiyatı düşünürsen ararsın konuşuruz....Ayrıca sitemizdeki arkadaşlarada benim aracımı sorabilirsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-2011-12.300km-de-full-fabia-orjinal-garaj-araci-131216960/detay

Çevrimdışı sahing

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlgin için teşekkür ederim dostum aracın güzel fakat o fiyata çıkacak gücüm yok. Zaten 25binin yarısından çoğunu kredi çekerek tamamlayacağız.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahing;442845
İlgin için teşekkür ederim dostum aracın güzel fakat o fiyata çıkacak gücüm yok. Zaten 25binin yarısından çoğunu kredi çekerek tamamlayacağız.

Hayırlısı inşallah arkadaşım. 1.4 ambiante dinamik alırsan iyi olur ambianteler boşş biliyorsundur herhalde 1.2 motor alacaksanda çok temiz denk gelirse al derim

Çevrimdışı sahing

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler yardımlarınız için arkadaşlar. 1.2ler 3 silindirli olduğu için düşünmüyorum.Zaten 1.4 araç kullandıktan sonra 1.2 beni tatmin etmeyecektir. TSI'lar var onlar da pahalı. 1.4ambianteler de söylediğiniz gibi boş oluyor. 25bine eninde sonunda istediğim düzeyde bir fabia alabileceğimi umut ediyorum :) Saygılar.

Alıntı yapılan: zaferhan;442852
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-fabia-yeni-kasa-lpg-li-50.000km-de-hatasiz-134094855/detay/

Benim favorilerimde ekli bir araç.. izmir de olduğu için bakamıyorum.. bence bi bak.. ;)

İlan kaldırılmış :/

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2012 fabia beyaz 6000 km de 1.2 en boşu isterseniz görüşelim fiyat 27 bin pazarlık sünnet

Çevrimdışı sahing

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 alırsam o fiyata optimal paketi var ilginiz için teşekkürler

Çevrimdışı simplyclever

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de 2012 model ambition 19 500 km de siyah 1.2 htp var 25 000