škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octi a4 de eds varmıdır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadfaşlar octi a4 col.da elektronik difransiyel sistemi varmı biliyormusunuz duruma göre değişiklik mi gösterir?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
esp li modellerde var.esp si olmayanlarda yok diye biliyorum tabi 1.6 lar için.1.8 turbolarda eds mevcut esp olmasa bile....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uğur;37182
esp li modellerde var.esp si olmayanlarda yok diye biliyorum tabi 1.6 lar için.1.8 turbolarda eds mevcut esp olmasa bile....
ya bu col.hepden boşmuş :uve::uuu:

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;37183
ya bu col.hepden boşmuş :uve::uuu:

bence hiç öyle düşünmeye gerek yok çok konforlu çok güzel bi aracınız var bence...sunroof xenon gibi hoş özellikleri var....ayrıca bizim araçta eds var şimdiye kadar öyle aman aman bi fark göremedim ve hatta çalıştığını 1 kere farkettim ve bu araç bizde 6 yıldır var :) yani öyle çok takılacak bir özellikte değil açıkcası :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler tesellilerin içinde anlamadığım bişi var,hafızalı koltuktan tutunda sabit hız kontrolune,xenondan eve dönüş sensörüne kadar ama en hayati esp,asr,eds olmaması üzücü.neye göre donanım yaparlar anlamış değilim,kriterleri nedir çözemedim.kendinden aşağıda olanlarda asr,esp var,ön/arka kol dayama var eleganslarda mesela ama col.bunlar yok.gerçi 2004 lerde koymuşlar ama 2003 lerde yok.gelde uyuz olma.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam, teknik ekipman biraz da aracın güç paketine göre değişiyor. Örneğin bizim Cordoba'larda arka disk fren sadece 1.4 100 hp'lik versiyonda mevcut. Tıpkı Fabia'larda ASR'nin sadece 1.4 101'lik versiyonda bulunduğu gibi...
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;37198
Teşekkürler tesellilerin içinde anlamadığım bişi var,hafızalı koltuktan tutunda sabit hız kontrolune,xenondan eve dönüş sensörüne kadar ama en hayati esp,asr,eds olmaması üzücü.neye göre donanım yaparlar anlamış değilim,kriterleri nedir çözemedim.kendinden aşağıda olanlarda asr,esp var,ön/arka kol dayama var eleganslarda mesela ama col.bunlar yok.gerçi 2004 lerde koymuşlar ama 2003 lerde yok.gelde uyuz olma.

yüce oto octaviada öyle bir donanım getirmişki aklınız hayaliniz durur :) biraz araştırma yapınca sizde görürsünüz öyle farklılıklar vark ki :) mesela bazı 2004 model ambiante plus donanımlı octavialarda asr ve maxi dot yol bilgisayarı var :) ama aynı model elegance larda maxi dot yok :) çok farklı donanımlar içerebiliyor o yüzden anlamak güç biraz :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmettatlı;37303
bendekinde var ya
ahmet zaten 2004 col.da esp,asr eds,ön/arka kol dayama mevcut hepsinde bildiğim kadarıyle.

Çevrimdışı JBL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uğur;37221
yüce oto octaviada öyle bir donanım getirmişki aklınız hayaliniz durur :) biraz araştırma yapınca sizde görürsünüz öyle farklılıklar vark ki :) mesela bazı 2004 model ambiante plus donanımlı octavialarda asr ve maxi dot yol bilgisayarı var :) ama aynı model elegance larda maxi dot yok :) çok farklı donanımlar içerebiliyor o yüzden anlamak güç biraz :)

aynen katılıyorum yücenin donanım anlayışını bir türlü çözemedim :)
olmadık versionda olmadık özellik olması gerekende olmayan özellikler :S

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamam iyi de yüce oto mu yapıyor bu donanımları veya aracdan apartıyor,dışardan nasıl geldiyse  öyle satmıyor mu?

not;ayrıca benim octi de eds olduğunu biraz önce kılavuza baktığımda öğrendim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Genelde dışarıdan öyle geliyor ama Roomster Comfort'larda mercekli farları söküp sattılar TR'de. Zira onları viraj özellikli far sandılar, hala da öyle biliyorlar.

Hala sitede viraj özellikli far farkı yazar, oysa o sistem sonradan takılmıyor. Zaten TR'de viraj özellikli fara sahip Roomster görmedim  :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;37446
Genelde dışarıdan öyle geliyor ama Roomster Comfort'larda mercekli farları söküp sattılar TR'de. Zira onları viraj özellikli far sandılar, hala da öyle biliyorlar.

Hala sitede viraj özellikli far farkı yazar, oysa o sistem sonradan takılmıyor. Zaten TR'de viraj özellikli fara sahip Roomster görmedim :)
peki hocam bu adamlar bu aracı ithal ediyorlar bunun böyle olmadığını bilmiyecek kadar gerzek mi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;37459
Yorum yok  :++:  :++:
Anlaşıldı tamam..:hanz: