škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara İçin Skoda Servisi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;449750
Arkadaşlar, servislerden çok şey beklemeyin. Ancak, bazı şeyler vardır ki tecrübe ile (eski SSK doktorları gibi) çözülebilir. O anda bakan usta' nın işine gösterdiği ilgi ve alaka servis (veya hastanedeki doktor gibi ) hakkındaki görüşüleri oldukça etkiler. Ben, arabayı EFE' den aldım ancak, 1 adet stop lambası için 1,50 tl fatura kesmesi bana ters geldi ve bir daha da gitmedim. Garantisi bittiği halde sürekli AND oto' ya giderim. Yetkili bir ağızdan duyduğum kadari ile garanti dışında da sürekli yetkili servise gitmekle ileride oluşablicek fabrikasyon arızlarının garanti altına almış olursunuz. Bilginize. En güzeli pazarlık yaparak, yetkili servise devam edip, güncellemelerinden faydalanmak.

Yetkili servis konusunda ben de size katılıyorum. Aracımın garantisi bittikten sonra dahi yetkili servise gitmeye devam etmeyi düşünüyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet hikmet abi, bu konuda var, arabanın garanti süresi dolsa da değişen parçaların her biri kendine göre garanti kapsamında garanti süresinden önce bozulan parça ücretsiz yenileniyor. orjinal servislerin hepsinde bu durum aynı.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten 2 adet servis var, ben AND ı öneririm.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AND otoda Eyüp Usta sorunları izah ediyor, sürekli zıtlaşsakta herhangi bir problemde ilgilenmeye çalışıyor....

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
al birini vur otekine.  atadaki levent beyin ilgisiz tavirlari yukardan yukardan konusmasi , dalga gecer gibi sorulara cevap vermesi beni oradan soguttu. onun disinda ustalari iyi, direkt ustayla muhatap olmak lazim. and otoda da sanırım servis muduru olan toplu bir abi var. ilgili görünüyor ama neden bilinmez ne zaman gitsem oraya elim bos dondum. ya parca yoktu ya usta.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;449812
al birini vur otekine.  atadaki levent beyin ilgisiz tavirlari yukardan yukardan konusmasi , dalga gecer gibi sorulara cevap vermesi beni oradan soguttu. onun disinda ustalari iyi, direkt ustayla muhatap olmak lazim. and otoda da sanırım servis muduru olan toplu bir abi var. ilgili görünüyor ama neden bilinmez ne zaman gitsem oraya elim bos dondum. ya parca yoktu ya usta.

Aynen levent usta konuşurken insanın yüzüne bile bakmıyor. Ne desem geçiştiriyor Elektrik ustasından birkaç şey talep ettim adam saolsun hemen ilgilendi