škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara İçin Skoda Servisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dryetkin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba;
Ben birkaç gün önce Super B aldım (2012), daha kullanamadım, aracı bekliyorum.
Sizlerden ricam; Ankara'da tavsiye edebileceğiniz özel veya yetkili servis, şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben and otodan memnunum. Tabiki mükemmel değiller.  Kötünün iyisidir anlayacağınız.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba daha garantiden çıkmadığı için kendi servisine gitmelisin ben de and otoya gidiyorum. işleri yoğun ama gene ilgilenen biri çıkıyor.

Çevrimdışı dryetkin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim, başka katkısı olan arkadaşımız yok mu?

Çevrimdışı Superb2011

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Ben aracımı  AND oto'dan almıstım. Ancak servis hizmeti konusunda AND'ı cok yeterli bulmuyorum. Özelliklede aldığım dönemdeki servis hizmet kalitesi, müşteri ilişkileri şaşmaz'daki bir atölye gibiydi (benim şahsi değerlendirmemdir). 15000 bakımını EFE'de yaptırdım. Servis hizmetinden memnun kaldım. Servis müdürü Levent bey'lede tanıştım. İlgiliydiler. Ancak bildiğiniz üzere araç bayileri araç satışından ziyade servisten para kazanmaktadırlar. 30000 bakımında her iki yetkili bayiden aldığım fiyat tekliflerini karşılaştırdığımda AND'a yöneldim. (Araç garanti kapsamındaydı) Suana kadarki son servis ziyaretimde buydu. Gördüğüm kadarıyla AND'da bir ilerleme/gelişme vardı. Ama aynı koşullarda hangisini seçersin derseniz benim tercihim EFE olur...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AND dakiler ilgileniyor ama kaporta için tavsiye etmem tam bir rezaletti.

Çevrimdışı zulfikar22

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ogretmensitemiz.com/
Şaşmaz'da Lojistik Skodayı öneriri. Serkan Usta

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakım olarak Ankara'da Skodası olan dostlarım And'ı tercih ediyor. 2012 model olduğundan serviste yaptır. Garanti bitsin sonra özele :ok:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
And'da bakım ücreti daha düşük olacaktır muhtemelen.

Ben ilk bakımdan sonraki tüm bakımları Efe'de yaptırdım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonuçta sanırım Ankara'da mühendis standartlarında servis verecek 3. bir yetkili servise bence ciddi anlamda ihtiyaç var. Belki o zaman bu ikisi kendini toparlar biraz.

Çevrimdışı bozkurt0632

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
her servisin kendine göre + - durumları vardır. ben ilk bakıma ve cam değişimi ve bazı sorunlar için and otomotive gittim. şimdiye kadar bir sorun çıkmadı. hatta bayramdan sonra denizli'de arabamla ilgili bir sorun için yardımcı olmalarını istediğimde telefon açıp ilgilenmişlerdi.
benim tavsiyen and otomativ olacaktır. servis müdürü fatih bey bazı şeyleri düzeltmek adına elinden geleni yapan birisi . her müşteri ile birebir ilgileniyor.

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryetkin;442811
Arkadaşlar merhaba;
Ben birkaç gün önce Super B aldım (2012), daha kullanamadım, aracı bekliyorum.
Sizlerden ricam; Ankara'da tavsiye edebileceğiniz özel veya yetkili servis, şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla.

KILIK OTOMOTİV AKMET USTA ANKARA İVEDİKTE servisin bulamadıgı arızaları bile tespit edebiliyor

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kendi servisinin bir iyiliği plaka girildiğinde fabrikadan şu şu yazılımlar yüklensin diye yazı çıkıyor. bu ücretsiz. ama bunu özellikle belirtin. zaman kaybı olarak düşündükleri için sormazsanız yapmıyorlar. 2012 superb elegancelarda yeni koltuk ve direksiyon yazılımları var.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabiamın şimdiye kadarki tüm bakım, aksesuar montaj vs. gibi işlemleri EFE de yaptırdım. Oldukça memnunum, tabii ki hangi ustanın ilgilendiğine göre değişiyordur muhtemelen. Ben İlyas Ustayı tek geçerim, herkesin bilgisine sunulur. Ayrıca servis konusundaki görüşler genellikle sorun-hasar-ustalık becerisi-servis ilgisi-güleryüzlülük-sorunlara yaklaşım-konuk veya müşteri bazlı yaklaşım gibi birçok parametre doğrultusunda değişebilir... Yetkili servislerin yazılım güncelleme, sıklıkla eğitim görme vs. gibi artıları varken, özel servislerin fiyat konusunda avantajları vardır. Fakat fiyat konusundaki avantaj daha sonra değişen parçadan kaynaklı bir sorun olduğunda servis garantisi sunulmadığı için dezavantaja dönüşecektir. Kolay gelsin

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, servislerden çok şey beklemeyin. Ancak, bazı şeyler vardır ki tecrübe ile (eski SSK doktorları gibi) çözülebilir. O anda bakan usta' nın işine gösterdiği ilgi ve alaka servis (veya hastanedeki doktor gibi ) hakkındaki görüşüleri oldukça etkiler. Ben, arabayı EFE' den aldım ancak, 1 adet stop lambası için 1,50 tl fatura kesmesi bana ters geldi ve bir daha da gitmedim. Garantisi bittiği halde sürekli AND oto' ya giderim. Yetkili bir ağızdan duyduğum kadari ile garanti dışında da sürekli yetkili servise gitmekle  ileride oluşablicek fabrikasyon arızlarının garanti altına almış olursunuz. Bilginize. En güzeli pazarlık yaparak, yetkili servise devam edip, güncellemelerinden faydalanmak.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim