škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lütfen fabia renk için yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dadaş yasin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar, 1.4 - 16 valf elegance civciv sarısı arabam var çok memnunum ama rengi yüzünden yorum yapanlar bıktırdı. satmayı düşünmediğimden boyatacağım ama renk olarak kararsızım. fiyatı ne tutar,bilgisi olanlardan ricam ne tavsiye edersiniz.şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2000 tl den aşağı olacağını sanmıyorum.. sanayi fiyatı..

Çevrimdışı dadaş yasin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kaplamada her renk varmı? şu ticari taksilerin yaptırdıklarımı. acaba ne kadar tutar.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaplamada her renk vardir... ister metalik ister opak isterseniz de mat yaptirabilirsiniz... mesela mat beyaz cok guzel olur...

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skodayı renk konusunda tebrik etmek lazım nerden nasıl buluyor böylesine saçma renkleri .
kaplama iyidir ama zamanla deforme olmuyor mu? komple boyatma  denildiği gibi 2000 lirayı bulur bende de benzer sıkıntı var uyuz bir jandarma mavisi ama siz bence en iyisi yorumlara kafanızı takmayın benim gibi , aracın keyfini çıkarın..şayet boyatacaksanız buz mavisi tonları var o renk güzel gidiyor fabiayaya

Çevrimdışı lestat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ruhsata işletmeniz gerekebilir yanlız onu iyi inceleyin

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda amcayı tebrik etmek durumundayım:clap:. Burda civciv sarısı fabişi kaplamasız direk taksiye çıkarabiliyorlar. Acayip acayip renkleri nasıl buluyorlar yahu :hmm:

Çevrimdışı fatal44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araca boya yerine plastidip uygulamasını yaptırmanızı tavsiye ederim ortalama 1500 lira tutar . boya gibi derdi yok sıkılınca kendiniz iz kalmadan 15 dk içinde sökebilirsiniz tıpkı jilatin açar gibi :):foto:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaplatmak en mantıklısı....

Yada arabayı değiştirin.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dadaş yasin;442857
merhaba arkadaşlar, 1.4 - 16 valf elegance civciv sarısı arabam var çok memnunum ama rengi yüzünden yorum yapanlar bıktırdı. satmayı düşünmediğimden boyatacağım ama renk olarak kararsızım. fiyatı ne tutar,bilgisi olanlardan ricam ne tavsiye edersiniz.şimdiden teşekkürler.

bir sanayici boyacı olarak fiyat 2.000 tl fırınlı boyama sedefli olcak ha yok düz renk olsun diposnz kapı içleri dahl serpme boya atarz 800 tl ama berbt olur bence kaplatın boya değer oalrk da düşürür renk olaraksa kiremit rengi ya da turuncu gök mavisi de olablr

Çevrimdışı dadaş yasin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok sağolun ustam karar vrdim kaplatacam, birde renge karar versem tamamdır.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Bence cappucino beji fabia ya yakışıyor ve sizde beğeniyorsanız kaplatabilirsiniz.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabialara en çok, bizim arabanın rengi diye söylemiyorum. Sahra beji veya cappuchino beji yakışıyor. :ok:

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;443278
Fabialara en çok, bizim arabanın rengi diye söylemiyorum. Sahra beji veya cappuchino beji yakışıyor. :ok:

aynen abi bende çok yakıştırdım. bir de mavi renk ( 2005-2009 vw pololarda olan metalik renkten bahsediyorum tam adını bilmiyorum kusura bakmayın ) yakışır diye düşünüyorum. ama başka bir arkadaşında dediği gibi plasti dip uygulamayı düşünebilirsin. internette renkleri var ordan seçersen daha faydalı olur diye düşünüyorum (: