škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Uzun yolda bir harikasin RAPID!...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara-Gaziantep arası 165 tl benzin ile geldim. Adana şehir merkezine girip birkaç yer dolaştıktan sonra gaziantep'e geçtik. Totalde 720 km yol yaptık. Bu tempoda devam etseydik yol bilgisayarının gösterdiklerine göre 1200 km yol yapardı rahat...

Çevrimdışı professor

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben max 180 ' e çıktım otobanda, daha gidiyordu ama yolda çalışma vardı. Bana gerçekten güven verdi araba arkadaşlar, yola yapışıyor resmen . Fakat amörtisörler sert olduğundan eğer gittiğiniz yol kaymak gibi değilse 130' un üzerine çıkmanızı tavsiye etmem, bozuk satıh filan denk gelince sallıyor. o yüzden abi aman diyim araba gidiyor diye çok basmayın :D

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: professor;447948
ben max 180 ' e çıktım otobanda, daha gidiyordu ama yolda çalışma vardı. Bana gerçekten güven verdi araba arkadaşlar, yola yapışıyor resmen . Fakat amörtisörler sert olduğundan eğer gittiğiniz yol kaymak gibi değilse 130' un üzerine çıkmanızı tavsiye etmem, bozuk satıh filan denk gelince sallıyor. o yüzden abi aman diyim araba gidiyor diye çok basmayın :D

Edirne yolunda 160KM hızda özellikle de viyadüklerde rüzgar etkisi  çok belli oluyor . biraz daha bassan havalanacakmış gibi :)

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Önce koca bir MAŞALLAH..

Geçmiş olduğumuz kurban bayramında Rapid ' imle 150 TL lik mazot alışımla beraber 300 km si uzun yol, diğer 322 km' yide şehir içi, ışıklı dur-kalklar la dolu  toplamda 622 km yol katettim, daha ne olsun :) 150,000/622=241.15 krş km'de helalinden yakmış, helaloş olsun canavarıma..
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: westwint;448009
Önce koca bir MAŞALLAH..

Geçmiş olduğumuz kurban bayramında Rapid ' imle 150 TL lik mazot alışımla beraber 300 km si uzun yol, diğer 322 km' yide şehir içi, ışıklı dur-kalklar la dolu  toplamda 622 km yol katettim, daha ne olsun :) 150,000/622=241.15 krş km'de helalinden yakmış, helaloş olsun canavarıma..

Bende 1.2 tsimle 0.30 kurus yakiyorum :)  vallahi cok mutluyum. Hem az yakiyor hemde sahane bir performmans...

Çevrimdışı Mrat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
En çok neyi seviom biliyormusun o ışıklarda 3 şeritten 2 şeride düşer sağ şeritteki önüne atlamk için böle hazır tetikte beklerken ve yeşil yanar rapid tsi aklını alır sağ şerittekinin bunu seviyorum

Skoda Fabia 2011 Ambiente Dinamik 1.2 70 HP

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mrat;448048
En çok neyi seviom biliyormusun o ışıklarda 3 şeritten 2 şeride düşer sağ şeritteki önüne atlamk için böle hazır tetikte beklerken ve yeşil yanar rapid tsi aklını alır sağ şerittekinin bunu seviyorum

Boşuna Rapid dememişler :D

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Jetta kuzenden ziyade büyük dayı gibi oluyor. Polo olabilir mesela. Bizde birnevi polo sedana biniyoruz zaten.

Çevrimdışı umutcan2007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet jetta dayısı gibi, ama bence toledo tam emmioğlu aynı hasip le nasip gibi

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emrah Ozan;448030
Bende 1.2 tsimle 0.30 kurus yakiyorum :)  vallahi cok mutluyum. Hem az yakiyor hemde sahane bir performmans...

Helal olsun! :D

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar yol bilgisayari menusunde devamli --.--  km/h diye birsey goruyordum :)))

Hazirandan beri ilk defa cozdum olayi, bu zimbirti ile hiz limiti koyuyormusuz  limiti gecince yol bilgisayarinda yanip sonuyor :))))

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emrah Ozan;448345
Arkadaslar yol bilgisayari menusunde devamli --.--  km/h diye birsey goruyordum :)))

Hazirandan beri ilk defa cozdum olayi, bu zimbirti ile hiz limiti koyuyormusuz  limiti gecince yol bilgisayarinda yanip sonuyor :))))

Peki nasıl koyuyoruz onuda çzöbildiniz mi? Bende merak ediyordum onu ne diye.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
O ekranda resetle. Kol ucu düğmeden ayarla istenen hızı