škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

5. Vites Konumu

bedo · 6 · 1881

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba,

Eski kasa 1.6 TDI Elegance Superb aracımın 5. vites konumu 1 ve 3. vitese göre biraz değişik gibi geliyor bana. 1 ve 3. vites biraz daha ileride iken 5. vites orta hattan çok az ileride gibi sanki. 5. vitesten hemen çıkıp boşa atacak gibi geliyor bana. Bu ön yolcu koltuğunda oturan kişinin bacağına çarpılmaması için yapılmış bir şey olabilir mi? Ya da benim vites sistemimde bir sorun mu var? Sorum çok abes olabilir kusuruma bakmayın :)

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dikkatimi çeken bir durum değil. Geçenlerde araba dolu iken eşim ön koltuğu epey ileri aldı, sürekli dizi Bolero'nın sağ alt düğmesine değdi durdu (tarama özelliği aktive oluyor), uzun yoldaydık, vites ile ilgili dikkatimi çeken birşey olmadı, bugün dikkat edip dönerim.

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün sürerken dikkat ettim, 5. vites konumu sanki 1 ve 3. vitesten daha yakında gibi. Daha önceki araban Chevrolet Kalos olduğundan bana değişik geldi sanırım :) Vites geçişinde bir sıkıntı olmuyor, ve 4. vitesten 5. vitese fazla sağ dışa doğru gitmeden geçiveriyor vites kolu. Düzgün bir araba sürmek böyle oluyormuş demek :)

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
5. Vitese takınca vites hafif kendini sola doğru atiyor ama 1 ve 3ten daha geride değil.

Çevrimdışı acarbaran

• amiralgemisi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
superb II aldıgım ilk zamanlar 5 yerine 3 e taktıgım olmuştu :))