škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Teyp Önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Yeni aracım superb III 1.6 tdi dsg 2 hafta içersinde bana ulaşacak.Sizlerden ricam bana sesi kaliteli + Nav + Bluetooth lu bir teyp önermeniz. Galerim bana 2000 tl karşılıgında Necvox takabileceğini söyledi. Taktırıp deneyeniniz var mı ?

Şimdiden teşekkürler :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nav isini icine girince ve orijinal olsun derseniz fiyatlar epey artacaktır, orijinal olmayanda o araca yakısmayabilir,
(VW de discovery serisine gecmek gerekiyor, Skodada benzerdir muhtemelen)

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Açıklamanız için cok teşekkürler :)

Şöyle söyleyeyim ben işimden dolayı cok geziyorum , navi ve bluetooth neredeyse 7/24 açık durumda.Bundan dolayı benım için kalite fiyattan önplanda şu anda.Galeriden Zenec için 4000 tl fiyat aldım.Ama bu kadar para veripte 3-5 ay kullandıktan sonra bozulup elimde kalmasını istemiyorum.Hali hazırda skodasına bu tip bir cihaz taktırıp kullanan arkadaslar varsa ve yorum yaparlarsa cok memnun olurum :)

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni columbus getirtiyorum. Beklentinizi bir hayli karşılar. Unutmayın orjinal olmayan ürünü servis takamaz. Distribütör anlaşmasına aykırı.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;443638
Yeni columbus getirtiyorum. Beklentinizi bir hayli karşılar. Unutmayın orjinal olmayan ürünü servis takamaz. Distribütör anlaşmasına aykırı.

Columbus'un iç ısıkları ve aksesuarları yeni superb ile uyumlu mu acaba ?

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracım 1 yaşına yeni girdi ve aracı  teslim almadan önce bayi' de Zenec taktırmıştım. Cihazla ilgili  şu  ana  kadar  hiç bir problem yaşamadım , gayet  de  memnunum. Zenec 'in beyaz ve kırmızı olmak üzere iki iç ışık seçeneği mevcut.
Zenec 'in  internet sitesini bir  inceleyin derim. Columbus tabii ki daha kaliteli bir marka , eğer  uygun fiyata bulursanız kaçırmayın. Necvox ise Superb'e yakışmayan bir marka , kesinlikle bulaşmayın. Özellikleri çok ama malzeme kalitesi çok düşük.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veyron973;443652
Benim aracım 1 yaşına yeni girdi ve aracı  teslim almadan önce bayi' de Zenec taktırmıştım. Cihazla ilgili  şu  ana  kadar  hiç bir problem yaşamadım , gayet  de  memnunum. Zenec 'in beyaz ve kırmızı olmak üzere iki iç ışık seçeneği mevcut.
Zenec 'in  internet sitesini bir  inceleyin derim. Columbus tabii ki daha kaliteli bir marka , eğer  uygun fiyata bulursanız kaçırmayın. Necvox ise Superb'e yakışmayan bir marka , kesinlikle bulaşmayın. Özellikleri çok ama malzeme kalitesi çok düşük.

İlginiz için teşekkür ederim tavsiyelerinizi göz önünde bulunduracagım :)
Bu arada Zenec in beyaz renk olanı araçta sırıtmıyor değilmi ?

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;443645
Columbus'un iç ısıkları ve aksesuarları yeni superb ile uyumlu mu acaba ?

Skoda nın kendi ürünü. Uyumsuz olması mümkün mü hiç. Tam donanım ve yazılım uyumu. Columbus kullanmayan farkını bilmez, bilse zaten başka ürünle kıyaslamaz.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2013, 12:29:49 Gönderen: coolpassenger »

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;443663
Skoda nın kendi ürünü. Uyumsuz olması mümkün mü hiç. Tam donanım ve yazılım uyumu. Columbus kullanmayan farkını bilmez, bilse zaten başka ürünle kıyaslamaz.

Ürün elinize geçtiğinde fiyatı ve özelliklerini ÖM atabilirseniz sevinirim

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Zenec'in beyaz renkli aydınlatma ışıkları araçta sırıtmıyor , ben genelde kırmızı 'yı tercih ediyorum , daha şık oluyor. Columbus alamazsanız ve kaliteli bir ürün istiyorsanız size Zenec 'ten başka seçenek gözükmüyor.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi düzeltme geçeyim, Yeni Colombus biraz zor uyar, hatta bence uymaz. Uyduran varsa göstersin.

Yeni  Colombus, yeni MQB platformuna sahip araçlar için, farkettiyseniz,  birçok yol bilgisayarı menüsü, Bolero menüsü Octavia ile Superb'de  farklı. Aynı şey Colombus için de geçerli. Uysa eski Colombus satılmaya  devam edilmezdi Superb kombinasyonu ile. Yeni Colombus şu an için sadece  Octavia'ya uyar. İleride MQB platformuyla çıkacak Superb, Yeti,  Fabia'ya uyacaktır tabi.

Zenec gayet kaliteli bir cihaz ama, iç  ışıklandırma seçeneklerinde bildiğim kadarıyla yeşil renk yok. Büyük  ihtimalle ortada bir uyumsuzluk yaratacağından, bu benim gözüme batar  sürekli diyorsanız mantıklı olmaz. Onun dışında hem harita, hem sürat  bakımından yeterli denebilir. Piyasadaki birçok cihazdan iyi. Bildiğim  kadarıyla da trafik bilgileri felan alabiliyor, beğenilen ama aynı  zamanda pahalı bir cihaz. :)  Dahili Bluetoothu da var.

Diğer seçenek orjinal olan; ama  gene %90 yurt dışından getirtmeniz gereken Eski Colombus seçeneği.  Haritası yeterli olsa da, bazı yerlerde sıkıntı çıkartma ihtimalini ele  almanız gerekecek. Orjinal olduğu için araçla uyumlu; ama Bluetooth  dahili değil. Premium Bluetooth kiti de lazım gelecektir. Amudsen  alırsanız, bazı serilerinde Bluetooth dahili olduğundan buna ihtiyacınız  kalmaz.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;443707
Şimdi düzeltme geçeyim, Yeni Colombus biraz zor uyar, hatta bence uymaz. Uyduran varsa göstersin.

Yeni  Colombus, yeni MQB platformuna sahip araçlar için, farkettiyseniz,  birçok yol bilgisayarı menüsü, Bolero menüsü Octavia ile Superb'de  farklı. Aynı şey Colombus için de geçerli. Uysa eski Colombus satılmaya  devam edilmezdi Superb kombinasyonu ile. Yeni Colombus şu an için sadece  Octavia'ya uyar. İleride MQB platformuyla çıkacak Superb, Yeti,  Fabia'ya uyacaktır tabi.

Zenec gayet kaliteli bir cihaz ama, iç  ışıklandırma seçeneklerinde bildiğim kadarıyla yeşil renk yok. Büyük  ihtimalle ortada bir uyumsuzluk yaratacağından, bu benim gözüme batar  sürekli diyorsanız mantıklı olmaz. Onun dışında hem harita, hem sürat  bakımından yeterli denebilir. Piyasadaki birçok cihazdan iyi. Bildiğim  kadarıyla da trafik bilgileri felan alabiliyor, beğenilen ama aynı  zamanda pahalı bir cihaz. :)  Dahili Bluetoothu da var.

Diğer seçenek orjinal olan; ama  gene %90 yurt dışından getirtmeniz gereken Eski Colombus seçeneği.  Haritası yeterli olsa da, bazı yerlerde sıkıntı çıkartma ihtimalini ele  almanız gerekecek. Orjinal olduğu için araçla uyumlu; ama Bluetooth  dahili değil. Premium Bluetooth kiti de lazım gelecektir. Amudsen  alırsanız, bazı serilerinde Bluetooth dahili olduğundan buna ihtiyacınız  kalmaz.

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.Aracım geldiğinde tüm bunları gözönünde bulunduracagım :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski Columbus'un bazı farklı versiyonları var biliyorsunuz.   Benim aldığım ilk cihazda ciddi manada sıkıntı yaşamıştım, başka bir versiyonu ise 2, 5 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Açıkçası tamamen farklı bir altyapıdaki araç için tasarlanmış bir cihazın eski sisteme sahip bir araçta çalışması çok mümkün gelmiyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;443707

Adam ışıklandırma ve aksesuar uyumlu mu diye sormuş sen ne anlatıyorsun.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alacaksanız örjinal alın derim yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz.Heleki uzun yolda radyo vs sıkıntı yaratabilir oem cihazlarda