škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hız sabitleme sorunu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı amirim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar, eski kasa octimi bugün a5 kasa 1.9tdi ile değiştirdim. ankaradan antalya yolsucluk yaptım harika bir araba olmuş. yalnız yolda 2 defa hız sabitlemem çalıştı sonra çalışmadı. forumda araştırdım temizlik yapılınca düzeliyormuş. ama hız sabitleme kolunun nasıl söküleceğini bulamadım anlatan bir kardeşiiz olursa çok sevinirim....ayrıca, ilk fırsatta gidip arka kelebek camlara slikon sıktıracağım :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler.aynı dert bende de var ama söküp takma beceri isteyen bişey onun için o şekilde idare ediyorum.slikon neden taktırıyorsunuz,ses sorunumu var?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;444033
hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler.aynı dert bende de var ama söküp takma beceri isteyen bişey onun için o şekilde idare ediyorum.slikon neden taktırıyorsunuz,ses sorunumu var?

Bizim bu a5 kasalarda gelen rüzgar sesi arka kelebek camından geliyormuş, cam sökülüp arasına silikon sıkılınca ses gidiyormuş. Özel servise sorduğumda rüzgar sesini aynaların yaptığını söylemişti.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka kelebek camını sökmeye gerek yok. resimleri var forumda ordan bakıp yaptıra bilirsin.ses olayı geçmeyebilir aynalarda ses yapıyor 150 km den sonra.
onu çözmek zor.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Bende a4 kasa dan a5 1.9 tdi a gectim.temizlik mevzusunu da duymadım ama direksiyonu sökmek gerekir kolu sökmek için.
elegance=ugurcnplt