škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 kasko

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erhandemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bende 2014 honda civic var axa sigortadan yillik 1150 tl ye yaptirdim kasko Bursa da

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar kasko ile ilgili önemli bir bilgi vereyim. belki başına gelen olmuştur. aracımı 2013 temmuzda aldım. TDI Elegance DSG vs. vs. o zaman kasko bedeli 68 bin TL gibi birşeydi. bu sene kasko zamanı geldiğinde Ankara Efe'den Mediha hanım aracınızın kasko kodu değişti geçen sene kasko sisteminde değildi bu sene kodu farklı dedi. ve bir baktık araç değeri 74 bin olmuş.
siz de kendi araç model ve tipinize göre bu konuyu araştırın derim.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1100 liraya samsunda grupama da yaptırdım. tabi kasko da kaza kaydın var mı alkollu arac kullandın mı bir çok geçmiş bilgiler fiyatta da belirleyici olur.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;484621
arkadaşlar kasko ile ilgili önemli bir bilgi vereyim. belki başına gelen olmuştur. aracımı 2013 temmuzda aldım. TDI Elegance DSG vs. vs. o zaman kasko bedeli 68 bin TL gibi birşeydi. bu sene kasko zamanı geldiğinde Ankara Efe'den Mediha hanım aracınızın kasko kodu değişti geçen sene kasko sisteminde değildi bu sene kodu farklı dedi. ve bir baktık araç değeri 74 bin olmuş.
siz de kendi araç model ve tipinize göre bu konuyu araştırın derim.

2013 tdi dsg elegance aracın kasko değeri 71.040 TL

http://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hoooop
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2014, 22:48:32 Gönderen: umut111 »

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;484635
2013 tdi dsg elegance aracın kasko değeri 71.040 TL

http://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631

farketmez sonuçta yükselmiş. geçen sene bu kod yoktu.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim octi ile 2 defa kaza yaptık ona rağmen süper indirim aldım.8 bin tl'ye yakın hasar açmasına rağmen hasarsızlık bozulmadı.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;484663
Benim octi ile 2 defa kaza yaptık ona rağmen süper indirim aldım.8 bin tl'ye yakın hasar açmasına rağmen hasarsızlık bozulmadı.
Bazı firmalarda yılda 1 kez bu gibi durum yaşanması durumunda hasarsızlık bozulmaması gibi kloz olabiliyor, sanırım sizinki de böye bir durum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Konya'da %60 indirimle 700 TL.'ye yaptırdım. Ama kredi çektiğim için mecburen bankaya yaptırdım. Normalde 10 yıldır Anadolu Sigorta'dan yaptırıyordum. Kasko fiyatı yukarıda arkadaşlarında belirttiği gibi şehir ve yaşa göre değişiyor. Ama serviste en sorunsuz çalışabileceğinizi seçmek en mantıklısı.

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;484663
kosko firması hangisi ve türü örnegin elit gibi hangisi.
hasarsızlık için ayrı teminat yatırdınız mı ve bunun için bilgilendirildinizmi.
koskoyu kaça yaptırdınız. hasarsızlık indiriniz % kaç. yazarsanız memnun olurum.
benim ön panjurda hafif bir kırık oldu panjurda ayrıca değişmediğinden ön çamurluk komple değişmesi gerekiyormuş . kaskoya müracat ettim onlar kaskomun bozulacağını söylediler servise sordum 1500 tl ye değisir dedi yukarı baktım bıyık aşağı baktım sakal  hesabı kırık da ön panjurda iki dilim sadece nazarlık olsun dedik artık ve yaptıramadım.

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
koskoyu kaça yaptırdınız. hasarsızlık indiriniz % kaç. yazarsanız memnun olurum.
benim ön panjurda hafif bir kırık oldu panjurda ayrıca değişmediğinden ön çamurluk komple değişmesi gerekiyormuş . kaskoya müracat ettim onlar kaskomun bozulacağını söylediler servise sordum 1500 tl ye değisir dedi yukarı baktım bıyık aşağı baktım sakal hesabı kırık da ön panjurda iki dilim sadece nazarlık olsun dedik artık ve yaptıramadım.

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: medcezir03;485545
benim ön panjurda hafif bir kırık oldu panjurda ayrıca değişmediğinden ön çamurluk komple değişmesi gerekiyormuş . kaskoya müracat ettim onlar kaskomun bozulacağını söylediler servise sordum 1500 tl ye değisir dedi yukarı baktım bıyık aşağı baktım sakal hesabı kırık da ön panjurda iki dilim sadece nazarlık olsun dedik artık ve yaptıramadım.
En son Anadolu Sigorta'da benim kaskomda 5000 TL'ye kadar olan hasarlarda hasarsızlık korumam vardı.