škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sonradan sis farı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba skoda severler rapid 1.2 active paket aracım malum oldukça boş donanımlı =) sonradan sis farı takılır mı serviste veya dışarıda aç kapa tuşu çok önemli değil sisler orjinal gibi olsun yeter

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Galiba şöyleydi tampon. Eğer öyleyse sis farlı tampon veya ızgara alınması lazım. Hertürlü takılabilir merak etme. İstersen arka sislere bağla, istersen anahtar al, istersen başka anahtar yap sana bağlı o :ok:

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tampon altındaki ızgara tek parça değildir, üç parça şeklindedir, rahatlıkla taktırabilirsiniz.
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben servisler dışında araştırdım ama bir yerde bulabilmiş sis farını. Serviste çok pahalı, 600e mal oluyor. Westwint in dediği gibi alt taraf 3 parça sis farları için olan kısımlar değişiyor, tampon ya da ızgaranın değişmesi gerekmiyor.

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar ben 1.2ambition tsi sahibiyim. 600 liraya Erzurum Skodada taktirdim. Acikcasi araba bir kat daha gosterisli oldu :)  tavsiye ederim. Ayrica tamponda sis fari yerleri kapakli. Kapagi cikartip sisleri takiyorlar o kadar... ;)

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emrah Ozan;444870
Arkadaslar ben 1.2ambition tsi sahibiyim. 600 liraya Erzurum Skodada taktirdim. Acikcasi araba bir kat daha gosterisli oldu :) tavsiye ederim. Ayrica tamponda sis fari yerleri kapakli. Kapagi cikartip sisleri takiyorlar o kadar... ;)

Aynen bu kadar basit
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler ya sis farları güzel büyük olduğu için güzel yanar diye tahmin ediyorum daha uyguna yapılmaz mı peki 600 liraya farın içine mercek yapılır yav :)

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Acikcasi 40 lira verdigim arabaya 600 sis icin hic gozum gormedi. Belki daha uygun yapilabilir ama ben serviste yaptirdim hersey garanti olsun diye... ucuz etin tiridi cok olurmus :D

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbulda bir parçacıda vardı sis lambaları, ancak servis ile parça fiyatlarında pek oynama yoktu.

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ya acikcasi 50-100 lira fark olur olmaz diye dusunuyorum, bu fark icinde bence servisten garantili taktirmak daha makbul. Tabi herkezin kendi tercihi... ;)

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yani servis daha mantıklı gözüküyor zaten 2+2 garanti mevzularıda var sıkıntıya düşmeyelim

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün sis farı kapağınnı çıkarıp baktım bir sis lambası ayağı gerektirmiyorsa sadece sisfarı çerçevesi ve sis lambalarını takığ sadece görüntü olarak kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam sis çerçevesinin çifti 80 tl , sis farı çifti 280 tl. Ekimde yedek parça ve işçilikte indirim kampanyası olasılığı varmış o zaman %20 gibi indirimde alabilirsiniz :)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam serviste yedek parça+işçilikte %20 indirim başlamış, belki takip ediyorsunuzdur. Sis lambası taktırmayı hala düşünüyorsanız serviste taktırmak için bir fırsat olur.

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Nedim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabayı alırken sis farı taktırmak istiyorum deyince.
bizden olsun dediler ve taktırdım.