škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rommster 1,2 70bg 45.000 bakımı yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, aracımın 45.000 bakımını yaptırmam gerekiyor. Garantisi bittiği için özel serviste yaptırmak istiyorum. (yetkili servis ile aralarında yarı yarıya fark var) arkadaşım yetkili servisten parça isimlerini al dışarıda taktır, daha uyguna gelir dedi, tecrübeli arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu sene garantimin bitmesi ile birlikte 1,2 active aracıma İstanbul Hasanpaşa'da yıllardır arabalarımı götürdüğüm Oto Faruk'a götürdüm. 30.000 bakım için yapılan işlemler: Yağ değişimi, yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, bujilerin değişimi 170 tl ödedim. Bir önceki sene bunların aynısını bujiler değişmemişken serviste 280 tl ye yaptırdığım için çok ucuz geldi. Bence servis gitmeye hiç gerek yok. Karar sizin.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ağustos ayında tatil öncesi 43bin bakımı: 1,4 benzinli---buji hariç, (30.000 bakımında yaptırmıştım) ön fren balataları dahil....402 tl
AND OTOMOTİV
27 Temmuz 2013
402 tl (and skoda-ankara)
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Erhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende ağustos ayında 15000 bakımı yaptırdım hava yağ polen filtresi ve 5/30 magnetece yağ işçilik dahil TL 385 yetkili serviste yaptırdım :(

Çevrimdışı Bülent41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servis konusunda biraz araştırma yaptım, İzmit-Sakarya bölgesindeki yetkili servislerden şikayet etmeyen yok. (çevremde skoda kullanan olmadığı için bu konuda bilgiye ulaşmadım.) nerdeyese herkes şikayet ediyor. genelleme yapmak doğru değil fakat 2 hafta içerisinde farklı ve büyük otomotiv firmalarının yetkili servislerinde arkadaşlarımın başına gelen sorunlar bende büyük güven kaybına yol açtı. tüm parçaları tektek dışarıdan alıp iyi bir ustaya yaptırmaya karar verdim. parçaları takarkende mutlaka aracın başında bulunacağım. yorumlarınız için teşekkürler...