škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Shell V Power Nitro

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mrb arkadaşlar,
reklamını yapmak istemiyorum ama şunu farkettim sizlerle de paylaşmak istedim, Shell V Power Nitro Kurşunsuz 97 alınca farkedilir bir performans artışı oluyor sizde de öyle mi deneyen varmı acaba, motora bir zararı olacağını düşünen varmıdır ? Opet euro dizel kullandım sanki lastiklerin basıncı düşmüş hissi verdi ,çekişte azalma oldu.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nitro ile alakalı mı bilmiyorum
fakat ben önceden beri test ettiğim shell den aldığımda araba daha atak oluyor

Çevrimdışı KMLGNS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende aynı fikirdeyim araçlarımın tamamında opet kullandım hep çok memnundum 95-97 dahil.

yaklaşık 2 haftadır nitro kullanıyorum performans olarak bence şimdiye kadarkilerin en iyisi opet 97 ile araç daha bir hırıltılı çalışırdı ama nitroda alt devirler doldu daha stabil ve hırıltısız çalışıyor kesinlikle tavsiye ederim.

ufak bir not : imkanınız varsa Shell in kendi işlettiği istasyonlardan yakıtınızı alın ben antalyada öyle yapıyorum çok memnunum...

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de shell 95 kullanıyorum. Bazen mecburen PO'dan alıyorum arada gözle görülür fark var.. Shell :ok:

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aksine bende shell den ne zaman yakıt alsam  aynı güzargahı kullanmama rağmen aracımla daha az kilometre yaptığımı fark ettim, shell den akaryakıt alımına nokta koydum.
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KMLGNS;445454
bende aynı fikirdeyim araçlarımın tamamında opet kullandım hep çok memnundum 95-97 dahil.

yaklaşık 2 haftadır nitro kullanıyorum performans olarak bence şimdiye kadarkilerin en iyisi opet 97 ile araç daha bir hırıltılı çalışırdı ama nitroda alt devirler doldu daha stabil ve hırıltısız çalışıyor kesinlikle tavsiye ederim.

ufak bir not : imkanınız varsa Shell in kendi işlettiği istasyonlardan yakıtınızı alın ben antalyada öyle yapıyorum çok memnunum...

Shell'in kendi işlettiği istasyonları nerden öğrenecez.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;445417
Mrb arkadaşlar,
reklamını yapmak istemiyorum ama şunu farkettim sizlerle de paylaşmak istedim, Shell V Power Nitro Kurşunsuz 97 alınca farkedilir bir performans artışı oluyor sizde de öyle mi deneyen varmı acaba, motora bir zararı olacağını düşünen varmıdır ? Opet euro dizel kullandım sanki lastiklerin basıncı düşmüş hissi verdi ,çekişte azalma oldu.

ben anlamadım araba dizel mi benzinli mi ? Shell V Power Nitro Kurşunsuz 97-Opet euro dizel:confused:

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;445534
ben anlamadım araba dizel mi benzinli mi ? Shell V Power Nitro Kurşunsuz 97-Opet euro dizel:confused:

Nitronun dizelide var.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim araba dizel...
Shell V-Power Nitro+, Shell'in Kurşunsuz 97 ve Diesel performans yakıtlarının en son neslidir. Motorunuzda, performansı engelleyen tortular üzerinde anında etki etmek üzere tasarlanmıştır.
http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/vpower/what-is-v-power-nitro-plus.html

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracınızın motoru yakıtı her ne olursa olsun nitro plus yakıtı aracına dolduran ve '' değişen hiç bişe yok'' diyen ya aracını tanımıyordur yada anlamıyordur aradaki farkı bu kadar net konuşuyorum yakıt piyasaya çıkmadan detaylarını aldık eğitimde o yüzden

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 TSI'da düşük devirlerde tork daha hazır bekler gibi hissettim açıkcası fena değil. Bakalım 800 km'yi aşıcak mı şehir içinde. Bu akşamdan sonra 8 kuruş indirimden sonra deneyebilir, 97 türevi yakıtlar her motorda farklı sonuçlar verebiliyor çünkü.

Çevrimdışı KMLGNS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aynı fikirdeyim alt devirlerde 1000 - 2000 arası daha atak diyebilirim. daha iyisi çıkana kadar değiştireceğimi sanmıyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski arabama 60bin bakımı yaptırmıştım sonrasında motor devrinin hızlanmasında epey fark olmuştu, nitroda buna benzer bir durum var sanki

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlginç, motor yeni / çünkü arabam yeni,
herşeyin belirli bir sınırı var, orjinal haliyle oynanmadıkça haddi olan performans dışına çıkamaz, kimse alınmasın bana ters..
(kalitesiz ucuz veya yapay yakıtlardan tabiki bilinen markalarla aynı değerde tutulamaz elbette)
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2013, 22:50:17 Gönderen: westwint »
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium