škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda kış bakım günleri ne zaman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda kış bakım günlerinin ne zaman olabileceği konusunda bilgisi olan var mı ?

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bize mesaj geldi. Ekim ayı boyunca ücretsiz check-up ve parça,akesuarlarda %20 indirim varmış. :)

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;445612
Skoda kış bakım günlerinin ne zaman olabileceği konusunda bilgisi olan var mı ?

Buyurun hocam :D http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=25702

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
silecek takımı arka bagaj logosu ilk aklıma gelenler.b fiyat almalı konmardan

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;446402
silecek takımı arka bagaj logosu ilk aklıma gelenler.b fiyat almalı konmardan

Normal silecek için 65 tl fiyat verdiler.Dışarıdan almak daha mantıklı

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben gecen cumartesi arka silecegimin lastigini degistirdim.. toplam maliyet 5 tl ve biraz kirlenen eller oldu...:D

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yetkili servisin yolunu bilmem o nedenle sorumu mazur görün :) Bu ücretsiz check-up olayı tam olarak nasıl oluyor, aracı komple detaylı bir şekilde inceliyorlar mı yoksa öyle bir bakıp gönderiyorlar mı? Ücretsizin altından neler çıkıyor veya çıkıyor mu? Başka bir deyişle ücretsiz diye gidip %100 öpülüyor muyuz :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;446413
Ben yetkili servisin yolunu bilmem o nedenle sorumu mazur görün :) Bu ücretsiz check-up olayı tam olarak nasıl oluyor, aracı komple detaylı bir şekilde inceliyorlar mı yoksa öyle bir bakıp gönderiyorlar mı? Ücretsizin altından neler çıkıyor veya çıkıyor mu? Başka bir deyişle ücretsiz diye gidip %100 öpülüyor muyuz :D

Bakıma başlamadan önce tipik olarak sağına soluna bakıyorlar, öyle aman aman bir şey bekleme

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;446413

Alıntı yapılan: lrfan;446418
Bakıma başlamadan önce tipik olarak sağına soluna bakıyorlar, öyle aman aman bir şey bekleme

Ben normalde polen filtresini alıp, kendim değiştiriyorum. Hazır kampanaya varken gidip, arabaya da baktırmak istedim. İrfan Hoca' nın da dediği gibi yağına suyuna bakıp, sana masraf çıkartıyorlar. Benden, 15+KDV polen filtresi değiştirme ücreti alacaklardı, itiraz edince indirim yaparak, 17 Tl lik polen filtresini 23 TL gibi bir fiyatla değiştirmiş oldum.:huh: Arabanın geçmişini bilmiyorsanız, yakıt filtressi ve fren balatasını da değiştirmek isteyebilirler dikkatli olmak lazım!
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;446407
Ben gecen cumartesi arka silecegimin lastigini degistirdim.. toplam maliyet 5 tl ve biraz kirlenen eller oldu...:D

muz tip sileceklerde sadece lastik değişkirerek işi halledebilir miyim ?
Bosh marka silecek takımınada bakacağım her seçeneğe açığız :)

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;446425
muz tip sileceklerde sadece lastik değişkirerek işi halledebilir miyim ?
Bosh marka silecek takımınada bakacağım her seçeneğe açığız :)

Bende silecekleri değiştirmek istiyorum uygn bosch bulamadım bulan varsa bende almak istiyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir çok silecek markasını kullandım bosch emin olur çin malları ile aynı kalitede.Tam net temizlemiyor.Kalite olarak valeo birinci sırada benim için kesinlikle tavsiye ederim.Bulamazsanız swf alabilirsiniz o da valeonun alt markası :)

He şunuda belirteyim bosch 30 tl ise valeo genelde 35-40 tl oluyor ve heryerde bulunmuyor.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yapı marketlerinden bulabilir miyiz? Genelde (yanlış hatırlamıyorsam adı signal'dı) biraz basit ürünler satıyorlar. Yine de bulabilir miyiz acaba? Bosch filan. Yoksa da nerden bulabiliriz? :)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hibrid silecek hakkında bilginiz var mı? Artık muz yerine daha çok tercih edilmeye başlanmış. Marka olarak da Silencio iyi diyorlar...