škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

çelik karter koruma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kagan06;446208
Araclarda onden darbe almalari halinde motoru kucaga almamak icin yere biraksin diye o parca plastik yapiliyor, celik muhafazayi koy vs yollarina cok giriyorsaniz taktirmayi dusunun, yoksa kaza riskini es gecmemenizi tavsiye ederim...

Çok fazla köy yoluna girmiyorum. Bayramda- seyranda memlekete gidersem ancak o zaman. galiba piyasadan alıp taktıracağım. Herkese teşekkürler

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
O kadar çelik kartel koruma sacı inceledim, gerek serviste, gerek liftte gördüklerimde, birinde bile Skoda logosu veya parça kodu görmedim  :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;446204
...şu andaki tek sıkıntı araç yeni çıktığı için piyasada belki henüz muhafaza yapılmamış olabilir. yoksa da yakında piyasaya çıkar.
Torna ve kaynak işini iyi bilen birisi için yarım saatlik iş.:wnk:
Alıntı yapılan: emre0884;446232
Geçen Ankarada ki servisten bagaj havuzu almaya gittiğimde bana birde 'Bizde yan sanayi parça olmaz , yan sanayi parça takarsak bayiliğimiz bile elimizden alınır' muhabbetleri yapmıştı :D
Alıntı yapılan: fabialife;446242
...yedek parça ve sarf malzemesi envanterinde  paspas, özellikle bagaj havuzu ve karter muhafaza olmayan bir marka  servis dışarıdan temin edip satıyor diye bir şey demez.
Peugeot aracı, kiralayan firmanın yönlendirmesi doğrultusunda yetkili servisine götürüyoruz. Serviste orijinal olmayan alaşım janttan LED' li stop lambasına kadar bir çok aksesuar var. Dünya kadar araç geliyor. Eğer öyle olsa onlar kendisini riske etmezdi. Üstelik bagaj havuzu aldık oradan. Orijinal Peugeot olduğuna dair hiç bir emare yok üzerinde.:wnk:

Alıntı yapılan: fabialife;446242
...arabayı üretenler avrupalı ve avrupada adam gibi yollardan dolayı böyle  bir parçaya ihtiyaç olmadığı için adamlar bırakın üretmeyi düşünme  gereği bile duymamışlardır...
Zaten nizpeten bozuk yollarda kullanacaklar için Scout tarzı üretimleri var.:wnk: