škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu araba nasıl

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar malum durumumu bilenler vardır. (otomaik araba ihtiyacı) Bugün bu arabaya bakmaya gideceğim. clio nun en dolu modeli. adamın anlattığına göre araba çok temiz, yetkili sevis bakımlı, 90000 km ağır bakımı yapılmış, ufak 2 parça boyası varmış. otomatiğinin iyi olduğunu söyledi. fiyatta biraz indirim aldım. siz ne dersiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-90000-km-de-otomatik-lpg-li-hatasiz-servis-bakimli-139103730/detay/

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
HB ler ithal, iyidir, fakat bu kasaya bu fiyatlar cok gibi geldi bana acıkca,

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Akademisyen;446269
...otomatiğinin iyi olduğunu söyledi.../
Her otomatik öyle midir bilemem ancak bunlarda frene sertçe basarsanız ve uzunca bir süre basılı tutarsanız vitesleri küçülterek frenlemeye büyük yardımı oluyordu kullandığım bir önceki kasada.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
araç güzel temiz duruyor ama 2003 model clioya o para çok değilmi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Satan arabasına çok güveniyor da olabilir :) Ama bana da yüksek geldi.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;446269
Arkadaşlar malum durumumu bilenler vardır. (otomaik araba ihtiyacı) Bugün bu arabaya bakmaya gideceğim. clio nun en dolu modeli. adamın anlattığına göre araba çok temiz, yetkili sevis bakımlı, 90000 km ağır bakımı yapılmış, ufak 2 parça boyası varmış. otomatiğinin iyi olduğunu söyledi. fiyatta biraz indirim aldım. siz ne dersiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-90000-km-de-otomatik-lpg-li-hatasiz-servis-bakimli-139103730/detay/

aracın 1.6sı da mevcut hem daha performanslı olur ayrıca fiyat pahallı gerçekten ayrıca dınamıque donanımıda prıvelege'ye yakındır 20.000tl.ye daha uygun dızel araçlarda bulunabılır

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. bugün arabayı görmeye gittim, gitmeden önceki düşüncem şöyleydi; araba servis bakımlı, km düşük, adamın dediğine göre 2 parça boya vardı, malum değerinin üzerinde de istiyordu, herhalde bu arabayı alırım dedim

internetteki fotoğraflar hep dış çekimdi...

arabanın kapısının açılması ile hayal kırıklığına uğradım zaten, sürücü koltuğu delik deşik, koltuğun sol tarafı çökmüş. konsol yıpranmış, tavan sunroff tan dolayı biraz lekelenmiş.

arabanın direksiyonuna geçtim, bi baktım kafa tavana değmek üzere, sahibine sordum koltuk yükseklik ayarı var mı diye, adam bu arabalarda ne gezer o dedi (choice in gözünü seveyim, boy uzun olunca çok önemli bir ayrıntı oluyor bu özellik)

garaj arabası boyası çok iyi diyor ancak kaputta güneş yanığı oldu olacak, sağ ön çamurluğu sürtmüş söylemiyor, 3-5 yerince ufak ufak göçükler var.

SONUÇ olarak tüm bu olaylardan sonra (8-9 araba bakıp her türlü pislikle karşılaşmak) beni otomatik araba almak durumunda bırakan eşimi servisle okula gitmeye ikna ederekten artık araba aramayı bırakıyorum!!!

Kenarda 3-5 birikmişim var. Belki bundan sonra model yükseltmek için düz vites bir araç bakabilirim AMA fabia ve octavia öncelikli :)

Ayrıca şunu anladım, bizim fabia lar, özellikle elegance ve choice, sınıfının en iyi arabaları (fiyat-performance-donanım-kalite olarak)

son birşey daha var, ikinci elde temiz araba aranmayacağını anladım çünkü YOK...

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ikinci elde temiz araba gercekten cok nadir var... ve isin aci tarafi cakal cok, o yuzden cok dikkatli olmak lazim...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence 2003-4 octi col.veya col.puls bile alınır hiç olmazsa otomobile binmiş olursunuz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mstyy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu paraya bunun yeni kasa otomatiğini alabilirsiniz diye tahmin ediyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstyy;446323
bizim choice işi yattı desene :D

mustafa inan 15 gündür araba ile yatıp araba ile kalktım ancak ya bütçeme uymadı ya da arabalar içime sinmedi... ilanı kaldırıyorum. arasıra bakmaya devam edeceğim belki birşeyler çıkar. ama yana yana araba aramayı bıraktım. sende inş. gönlüne göre bi choice bulursun :)