škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti mi ? Linea mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SuperBahadır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Linea aldık çok teşekkür ederim bana yardımcı olan herkese :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;447265
hayrlı olsun, motor/donanım/fiyat nedr?

Ayrıca varsa resim de isteriz.
Bu arada hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güle güle binin.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SuperBahadır;447263
Arkadaşlar Linea aldık çok teşekkür ederim bana yardımcı olan herkese :)

Hayırlı olsun. Foto ve yorum isteriz ;)

Çevrimdışı SuperBahadır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kusura bakmayın arkadaşlar yardım alıp kaçtı gibi oldu uzun süre giremedim. 1.3 Multijet easy aldık . Donanım olarak zaten easy olduğu için pek bir artısı yok jantlar çelik değil sis farı yok park sensörü yok vs . Ayrıca easy modellerinin göğüs kısmı eski Linealar ile aynı yani oldukça basit . Ancak bir kaç görüntü için 3 5 milyar fazla vermek istemedik nasılsa motor aynı ve alıştıktan sonra o göğüste sıradanlaşıcak :)

Araba ile ilgili izlenimlerimi aktarmak istiyorum ancak uzun süre babamın Superb sini kullandıktan sonra yerden yere vurucam sanırım :) Tabiki kıyaslamak doğru değil o işin şakası . Günlük 70 kilometre yapıyorum yarısı trafik yarısı çevre yolu sayılır yaklaşık 25-28 kuruş civarı yakıyor 120yi geçmeden . 10 bin km yi devirdikten sonra dahada düşeceği söyleniyor . Araba genel olarak seri , yokuşlarda ve hızlanma olarak hiç fena sayılmaz . Ancak 140tan sonra gerçekten güven vermiyor titreme falan yok ama yüksek sürat yapılmaması gereken bir araba bence . Motor sesini içeri çok fazla verdiğini söyleyebilirim . Ayrıca arabanın ses sistemi gerçekten vasat Skoda'nın Bolerosuna alıştıktan sonra gerçekten yetmiyor size :)

Görünüş olarak ben yeni kasasını daha çok sevdim imkanım olursa sisiydi kol dayamasıydı zamanla eklemeler yapmayı planlıyorum . Çelik janta eskiden çok önem verirdim ama şimdi dikkat bile etmiyorum .

Kısacası bu araba benim fazlasıyla işimi görüyor yakıtıda bence hiç fena değil . Konfor seçip Yeti alabilirdim ama öğrenci adamım bu arabayla bile zaman zaman yakıt sıkıntısı çekiyorum kendim için mantıklı olanı yaptığımı düşünüyorum

Şunuda söylemeden edemiycem Linea dan sonra SuperB sürünce Kendimi Mercedes sürüyo gibi hissediyorum Skodalarınızın kıymetini bilin :)

Çevrimdışı professor

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
50000 liraya kalitesiz bir linea alacağına, git 50000 liraya rapid al. yetiye gerek yok.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: professor;451514
50000 liraya kalitesiz bir linea alacağına, git 50000 liraya rapid al. yetiye gerek yok.

katılmamak elde değil....:tmr:

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tsı lara düzgün bir lpg kiti en az 5000 TL. bunu da göz önüne alalım

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mustklc;451535
tsı lara düzgün bir lpg kiti en az 5000 TL. bunu da göz önüne alalım
   Rapid Active 1.6TDI CR 105 HP 45.500TL yazıyor sitesinde.:wnk:

Çevrimdışı SuperBahadır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim aldığım araba 30 küsür arkadaşlar dediğiniz rakamla arada 15 20 milyar var dile kolay..

Ayrıca farkettiyseniz ben Skoda'yı fazlasıyla övdüm önceki yorumlarımda :)