škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

direksiyon yağ kontrol

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baho 06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı bayramlar ve de iyiakşamlar.direksiyon yağını kontrol etmek için  akü muhafazasını sökmeye gerek varmı.varsa nasıl sökülür.yada başka nasıl ulaşırım kapağa?tşk...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde silecek suyu bidonunun olduğu tarafta oluyor akünün arkasında olan fren hidroliğidir sarı kapaklı.Direksiyon hidroliği koyu yeşil kapaklıdır dışı siyah olur :)

Çevrimdışı baho 06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;447531
Genelde silecek suyu bidonunun olduğu tarafta oluyor akünün arkasında olan fren hidroliğidir sarı kapaklı.Direksiyon hidroliği koyu yeşil kapaklıdır dışı siyah olur :)
abi kapağı gördüm. akünün altında duruyo fakat akü çıkmadan ulaşılacak gibi gözükmüyo

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim arabada akünün hemen yanında kolayca ulaşılabilir bir yerde... benimde merakım direksiyon ve fren hidroliğinin değişimi hangi aralıkla yapılıyor..

Çevrimdışı baho 06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu sabah aküyü söktüm ve kontrolü yaptım.yağ tamam.lakin aküyü sökmek çok zahmetli.farı söküp yağı kontrol etmek daha iyi.takviye yapılacaksada hortum ve huniyle eklenmesi çok kolay olur

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;447540
benim arabada akünün hemen yanında kolayca ulaşılabilir bir yerde... benimde merakım direksiyon ve fren hidroliğinin değişimi hangi aralıkla yapılıyor..

Fren hidroliği 2 yılda bir değiştirilmelidir direksiyon için ise pek bilgim yok..

Çevrimdışı byşigil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aküyü sökeceksiniz mecburen zaten yağ kaçağı yoksa uzun süre idare edecektir sizi benim aracımda direksiyon inanılmaz sertleşti yağı doldurdum yağ tamamen boşalmış yarım litre direksiyon yağı koydum düşün :)

Çevrimdışı baho 06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
farı sökünce daha kolay ulaşılacak gibi... makyajlı fabiların direksiyonunda sıkıntı yok herhalde...