škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

favorit spoiler arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nightmareywz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaslar oncelıkle merhaba.aranıza yenı katıldım adım yavuz.1993 skoda favorit 135lx aracım var.acaba arka bagaj kapagı uzerıne takılan spoileri nerden bulabilirim bi bilginiz varmı.ve fiyatları ne civardadır acaba.simdiden tskler

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Skoda yedek parçacılardan bulabilirsiniz, 20 en fazlaq 25 tl fiyatı var..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;37920
Skoda yedek parçacılardan bulabilirsiniz, 20 en fazlaq 25 tl fiyatı var..
toplam maliyet takma,parçası,boyatması rahat 100 tl olur.25 tl olursa şapkamı çıkartırım okkadar yani:hanz::hanz:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;39503
toplam maliyet takma,parçası,boyatması rahat 100 tl olur.25 tl olursa şapkamı çıkartırım okkadar yani:hanz::hanz:

Forumdaki çoğu üye uygulamaları kendi yaptığı için sadece parça parasını yazmıştır. Ama boya işini bilemem.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı 30 TL skoda yedek parçacılarda var.yoksa bile sipariş verebilirsin getirtir onlar.
spoiler'ın boyanmasına gerek yok.yapıştırmasıda gayet kolay aldığın yere sorarsan bilgilendirirler.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
adanada çok yerde var en kısa zamanda bende alacağım ve boyayacağım ayrıca benim parçaxımda favonu bagaj bölümünde plakanın takıldığı siyah parçanın şeffaf kırmızısı var oda çok hoş

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alwaysloser;89414
adanada çok yerde var en kısa zamanda bende alacağım ve boyayacağım ayrıca benim parçaxımda favonu bagaj bölümünde plakanın takıldığı siyah parçanın şeffaf kırmızısı var oda çok hoş
Evet bende görmüştüm yalnız aracın rengide önemli kırmızıda hoş duruyo gercekten :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: fenomen;39503

Zaten favoritin orj. tip spoileri boyanmaz.. Yumuşak plastik oluyor, çakmalarıda biraz daha kalitesiz süngerimsi bi malzeme..

Fiber olanlar boyanabiliyor onlarda orj. değil zaten ve her yerde yok kalıbı..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün orjinal sopilere baktım 75 dediler dandikleride 20 lira sert süngerimsi bi malzeme sert derken böle esniyo ama baya baya dandik bboyanır ama boya nekadar güzel duru muamma

mertcankar

• Ziyaretçi
bence boyaya gerek yok o yumuşak spoiler için.. direk yapıştır kullan.. aynısı reno flash'larda da var diye hatırlıyorum

mertcankar

• Ziyaretçi
yaw spoiler diyince aklıma geldi bizim favoritlerin aerodinamiği nasıl arttırılır :D benim favoyla 110 yapınca direksiyon konsol zıngır zıngır gidiyoruz hiç güvenli değil yerden yüksekte gidiyoruz yani :D

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertcankar;93828
yaw spoiler diyince aklıma geldi bizim favoritlerin aerodinamiği nasıl arttırılır :D benim favoyla 110 yapınca direksiyon konsol zıngır zıngır gidiyoruz hiç güvenli değil yerden yüksekte gidiyoruz yani :D

bi balansa gir derim ben