škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia'dan sonraki arabamı belirledim!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tek görüşte aşk bu olsa gerek, 2 gündür ROOMSTER hayali ile yatıp kalkıyorum :D  
Geçen gün yolda film çektirilmiş, birazda basıklaştırılmış mavi bi roomster gördüm vee işte budur dedim. 2 gündür internetten herşeyini araştırdım. Maddi olarak biraz rahatlayınca ilk işim 1.4 veya 1.6 benzinli COMFORT donanım roomster almak olacak. Aslında şu anda 1.2 lere gücüm yeter ama onlarda beni performans olarak tatmin etmez. Mavi renk çok hoşuma gitti, film tavan çıtası, yay gibi uygulamalarla araba muhteşem bi görüntüye sahip oluyor. Şimdiden için kıpır kıpır oldu :D Hafta sonu bayiye gideceğim bana faizsiz kredili verirlerse sıfır bile alabilirim o kadar yani  :hanz:

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bkz. Gökhan abinin eski romi :++: Şaka bir yana peder cip istemeseydi şöyle kappuchino beji bir romi tercihim olurdu. Yanlız hocam 0 kmlerde comfort yok. Ayrıca 1.6 benzinlide yok...
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2013, 20:27:43 Gönderen: alperen »

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim fabia dan sonraki hayalim 2012 Honda Civic premium :) hastayım kendilerine

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;448104
Bkz. Gökhan abinin eski romi :++: Şaka bir yana peder cip istemeseydi şöyle kappuchino beji bir romi tercihim olurdu. Yanlız hocam 0 kmlerde comfort yok. Ayrıca 1.6 benzinlide yok...

hocam yanlışın olmasın, bu ilandaki araba 1.6 benzinli değil mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-roomster-1.6-comfort-hem-otomatik-hem-cam-tavanli-124028573/detay/

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle