škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıralı LPG taktırmak istiyorum aracıma önerileriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustafa_ff

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tüm forumdaki ve skoda kullanıcı arkdaslarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum arkdaslar daha dün yeni arac aldım 2011 model SKODA FABİA 1.4 AMBİANTE DYNAMİC 16 VALF BENZİNLİ aracımın muayenesi gelecek ay,, bende muayene girmeden aracıma tüp taktırıp sonra muayeneye girmek istiyorum ama bu araçlara en iyi en güvenilir ve en sağlam sıralı LPG marka önerileriniz nelerdir en kullanışlı motora en uyumlu ve en iyisi hangisiyse onu taktıracam siz değerli arkdaslarımdan ricam hem kulanan hemde bilen arkdsalarımın bana hem LPG markası olarak hemde fiyatı olarak değerli bilgilerinizi paylaşmanız şimdiden teşekkür ediyorum ilginize . .

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz..
BRC, Lovato, Landirenzo genelde tercih edilen markalar..
Aralarındaki fiyat farkını gözetmeden hangi markanın ustasına
güveniyorsanız onu tercih edebilirsiniz..

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde 2008 fabia sedan ambiante 1.4 16valf var. Peder araca atiker lpg taktı gayet memnunuz. Arıza ısığı hiiç yakmadı. Bakimlar haricinde servise uğramıyoruz :)

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;448221
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz..
BRC, Lovato, Landirenzo genelde tercih edilen markalar..
Aralarındaki fiyat farkını gözetmeden hangi markanın ustasına
güveniyorsanız onu tercih edebilirsiniz..

Bende akif hocama katılıyorum.

Çevrimdışı mustafa_ff

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ilginize ve desteğinize teşekkür ederim sıralı BRC de iyi LPG deniyor bakalım yine sanayide gidip BRC,Landirenzo ve Tartarini bu üç LPG yi sorduracam

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ustası markayı vezir de eder rezil de.. bulundugunuz yerde kullanıcıların memnuniyeti yuksek olan ustanın taktığı markayı tercih etmeye çalışın. .

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende de 2011 1.4 fabia var. ben brc taktırdım memnunum. arkadaşlara ayrıca katılıyorum. montaj gerçekten çok önemli. hakkınızda hayırlısı.

Çevrimdışı xforces

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba herkese selam öncelikle aranıza yeni katıldım ben alpay arabanız hayırlı olsun bende 2012 fabia combi scout var 6 ay önce landirenzo marka lpg taktırdım  yalnız ustayla anlaştım fazla işi olmadığı bir gün ayarladık ve tesisatı takması 7 saat sürdü yavaş ve dikkatli bir şekilde montaj yaptık şu anda gayet memnunum 50 tl ye 200km geçiyorum şehir içi.

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben 16 valf 101 hp fabiamda  20.000 km BRC kullandım ve tek geçerim arıza ışığına gelince hangi marka taktırırsanız taktırın yakacaktır

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi kalibrasyon ayarı yapılırsa arıza ışığı yanmaz. Ben Polo da  50.000km BRC kullandım. Hiç yanmadı..

Çevrimdışı mustafa_ff

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkdaslar ve abilerim LPG fiyat aldım BRC:1550 TL 2 yıl normal garantili
Landirenzo:1700 TL 2 yıl normal garanti ve 100.000 km motor garantisiyle beraber

başka bir yer ise BRC:1650 normal garanti fiyat verdi
ayrıca ikiside ortalama montaj süresi 4-5 saat dedi

arıza ışığı konusuna gelince BRC YETKİLİSİ arıza ışığının yanması yakıttan oluyor dedi ve yüzde 95 taktıklarımızda yanmıyoR yüzde 5 şansınıza kalmış dedi.
LANDİRENZO YETKİLİSİ ise arıza ışığı yapacağımız ayarla ilgili olarak yanmaz dedi ve 100.000 km motor garantiside verdi

Landirenzo şuan sanki daha cazip geldi motor garantisi felan sizlerin fikir ve düşünceleriniz nelerdir ?      :srk:

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Müşteri memnuniyeti yuksek olan ustayı tercih edebilirsin. Landinin lpg enjektor sesi BRC den yuksek. Bir arkadaşım Landirenzoyla  hondasinda bir turlu yakit ayari tutturamamisti. Lovato da düşünülebilir. .

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti kosullarinda lpg yetkili servis olması koşuluyla farklılık olmaz..

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2011 1,4 fabiama ağustos ayında atiker marka lpg kiti taktırdım adana'da. skoda yetkili sevisindeki ustalarla bile görüştüm öncesinde. arıza ışığı yakar dediler. 2000 kmdir kullanıyorum allaha şükür herhangi bir problem yok. usta herşeyin başlangıcı ve sonu oluyor sanırım.