škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ücretsiz Check up deneyimi!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta randevusunu aldığım ücretsiz check up için bugün Ankara And otomotive gittim. Aracı kaldırıp balataları ve alt takımları kontrol ettiler, bilgisayara takıp arıza bulmaya çalıştılar, yağı kontrol ettiler, cam suyu ve antifirizi kontrol ettiler. Motoru biraz kurcaladılar neye baktılar bilmiyorum :) daha sonra eskişehir yolunda usta ile bi deneyim yaptık... Servise gitmeden önce bunlar kesin değiştirecek bişey bulur diyordum ancak

SONUÇ: Hocam maşallah araba çok iyi durumda dedi, benimde gönlüme su serpti :)

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;448314
Geçen hafta randevusunu aldığım ücretsiz check up için bugün Ankara And otomotive gittim. Aracı kaldırıp balataları ve alt takımları kontrol ettiler, bilgisayara takıp arıza bulmaya çalıştılar, yağı kontrol ettiler, cam suyu ve antifirizi kontrol ettiler. Motoru biraz kurcaladılar neye baktılar bilmiyorum :) daha sonra eskişehir yolunda usta ile bi deneyim yaptık... Servise gitmeden önce bunlar kesin değiştirecek bişey bulur diyordum ancak

SONUÇ: Hocam maşallah araba çok iyi durumda dedi, benimde gönlüme su serpti :)
@Akademisyen,
Bakan usta kimdi,Aralıklıda olsa benimde gittiğim yerdir and.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ytas11;448341
Her serviste var mı bu. Örneğin erzurum

hocam şu anda ekim sonuna kadar ücretsiz check up her yetkili serviste var diye biliyorum. Ankaraya has birşey değil yani...

Alıntı yapılan: Picasso;448346
@Akademisyen,
Bakan usta kimdi,Aralıklıda olsa benimde gittiğim yerdir and.

hocam adını bizzati sormadım ama, yanlış hatırlamıyorsam Eyüp usta idi. saolsunlar ücretsiz check up olmasına rağmen bayağı kontrol ettiler.

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;448348
hocam adını bizzati sormadım ama, yanlış hatırlamıyorsam Eyüp usta idi. saolsunlar ücretsiz check up olmasına rağmen bayağı kontrol ettiler.
Eyüp bey, servis müdürüdür. Orta boylu şişmanca ve beyaz iş gömleği ile dolaşır genellikle.Servis hizmeti açısından And benim kriterlerime göre mevcutların içinde en iyisidir Ankara'da,Dikilide bizim araç su koyverdiğinde And' ın yol yardımını aradım, 1 saat içinde çekici geldi, araç İzmir'e servise çekildi. Aynı gün 4 saat gecikmeyle ben tekrar yoldaydım. Birde Şaşmazda vardı ama araç satışını kaldırdıkları için yetki belgesini kaldırdılar. O da çok iyi servisti (Zeki Ünaldı).Birde fiyat açısından çok iyi özel servislerin Şaşmazda olduğu söyleniyor ama açıkçası denemedim.Ata (Şimdi Efe) pek iyi şeyler söylenmiyor.Bende bu konuda çevremdekilerinin yalancısıyım.

Çevrimdışı baho 06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam, alt takımda nasıl sorun bulamadılar hayret.yazınızı okurken salıncak buçları geçti bi an için aklımdan.arabanız gerçekten  çok iyiymiş.maşallah

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baho 06;448393
hocam, alt takımda nasıl sorun bulamadılar hayret.yazınızı okurken salıncak buçları geçti bi an için aklımdan.arabanız gerçekten  çok iyiymiş.maşallah

Aracın bakımlarını zaten bayramdan önce kendi özel servisimde yaptırmıştım. Maksat arabayı birde yetkili servis görsündü işte :D Ayrıca arabamın bakımlarını bırakın aksatmayı daha kilometresi gelmeden yaptırıyorum...

Çevrimdışı Alpbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende istanbulda bir yet. Serv  götürdüm. 5 Dk da bitti. Pişman oldum. Bu nasıl çekap dedim kendimce.. bidahada hi gitmem. Bir cihaz takıp bakmadılar..

Çevrimdışı baho 06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alpbey;448417
Bende istanbulda bir yet. Serv götürdüm. 5 Dk da bitti. Pişman oldum. Bu nasıl çekap dedim kendimce.. bidahada hi gitmem. Bir cihaz takıp bakmadılar..
servisin adını verin
 de bizde gitmeyelim

Çevrimdışı pazartesi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nerede yaptırdın check up u , birde ne kadar ödeme yaptın check up için

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pazartesi;523575
Nerede yaptırdın check up u , birde ne kadar ödeme yaptın check up için

başlıkta ücretsiz yazmış...

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2-3 sene öncesine kadar skoda yetkili servislerinde güzel kampanyalar oluyordu.
Ücretsiz check-up, %30 indirim..vs.
2 senedir doğru dürüst bir kampanya yok. skodaya talep arttı, millet artık geliyor ya artık, bu işlere girmezler hiç

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baho 06;448393

salıncak burçları bu arabanın kronik sorunu mu? ben aldığımda sorunluydu .değiştirdim yine  ses yapmaya başladı. bunu kökten çözmenin bi yolu var mı? şuanda kaça malolur . değişimi?

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia icin soruyorsan orjinali 2 kollu bir ayda gumluyor. Dört kollu olandan alirsan uzun sure gidiyor.