škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ufak değişimler yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

Aracıma;

-Ön / arka yeni logo ile değişim.
-Jant göbekleri yeni logo ile değişim (17")
-Sis farklarının olduğu yerdeki ızgaraya krom kaplama
-Krom egzoz ucu
-Eğer yapılabiliyorsa arkadaki diğer tarafa da egzoz ucu.

Yaptırmak istiyorum. Bu yaptıracaklarım yan sanayi değil orjinal ürünler olması lazım düzgün yapılması gerekli. Servis bunları yapıyormu? Yapıyorsa fiyatları ne oluyor? Yapmıyorsa nerden ne kadara yaptırabilirim? Daha önce yaptıran arkadaşlar oldumu?

Ek olarak; aslında sarı olan sis gündüz farı falan gibi farları beyaz yapmayıda düşündüm fakat sonra far konusunda orjinalliği bozmak istemedim daha sonradan sıkıntı oluyor.

Teşekkürler saygılar.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2013, 12:47:19 Gönderen: Sinful »

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel uygulamalar olur
bende tavsiyerleri takip ediyorum

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuda tavsiye verebilecek kimse yok mu? Özellikle yeni logoya takmış durumdayım.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yetkili servislerde logolar var, jantlar dahil ön arka logolar 130 gibi bir şeydi sanırım, ben almıştım

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Egzoz ucu olarak Şöyle bir şey öneririm ben taktım arabaya çok acayip bir hava kattı. Diğer tarafa egzoz yapılır yapılmasına da orijinal tarafta ki gibi tampon altının kesilmesi gerekir.

Eğer alt tarafta panjura krom kaplamadan bahsediyorsanız çok güzel duruyor ben 1 şeride deneme amaçlı takmıştım orada ki boş görüntüyü tamamlıyor. Resim bulamadım çekmiştim ama

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Logololar ve orijinal egzoz ucu servisten temin edilebilir.

"Sis farklarının olduğu yerdeki ızgaraya krom kaplama"; bunu sanmıyorum. Belki superskoda sitesinde mevcut olabilir, oraya bir bakın derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;448629
Yetkili servislerde logolar var, jantlar dahil ön arka logolar 130 gibi bir şeydi sanırım, ben almıştım

Kampanya döneminde yeni logoları (ön ve arka) montaj dahil 95 TL gibi bir rakama aldım. Bilginize..

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sis farlarının olduğu yerler için orjinal bir krom kaplama mevcut değil.
 Krom egzoz ucunun orjinal versiyonu egzozunuzun bir kısmının kesilip gelen parçaya kaynatılmasıyla yapılıyor. Orjinal olmayan kelepçeli montajlı ürünler de var servislerde ancak paslanma riski var onlarda. 4 egzoz çıkışı ise baştan aşağı sistemin değişimini gerektiriyor 2000-3000 TL maliyet çıkabilir. Eğer 4 egzoz olacaksa ekstradan krom egzoz almayın montajlanacak parçada zaten tüm çıkışlar orjinal krom oluyor.

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sağlı sollu çift çıkış egzos yapılacaksa uygun fıyata da halledılebılır sağ tarafı düzgünce kesersiniz soldaki orjinalden ara boru cekip diğer tarafı kaynatırsınız sağlı sollu aktif olmuş olur sadece iyi bir egzoscu gerekli iskender usta işinizi çözecektir

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim logodan başlayacağım gelişmeler oldukça resim eklerim.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen onu diyorum teşekkürler.. ama neden bu kadar pahalı herhangi bir oto eksesuarcısında bu nikelajlar yapılabiliyor bunun ne gibi bir özelliği var ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Sinful;448766
ama neden bu kadar pahalı herhangi bir oto eksesuarcısında bu nikelajlar yapılabiliyor bunun ne gibi bir özelliği var ?

Uyduruk oluyor şeritle, asla fotodaki gibi oturmaz, ama denemek iyi olur. Bunlar kalıptan çıkan birebir uyumlu ürünler, Çek yan sanayisi yapıyor, şikayet olmuyor kalite açısından

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre Y.;448694
sağlı sollu çift çıkış egzos yapılacaksa uygun fıyata da halledılebılır sağ tarafı düzgünce kesersiniz soldaki orjinalden ara boru cekip diğer tarafı kaynatırsınız sağlı sollu aktif olmuş olur sadece iyi bir egzoscu gerekli iskender usta işinizi çözecektir

vag grubu araçların egsozları kaynak tutmuyor kesilen yerler paslanıyor diye bişey okumuştum forumda...

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben oraya aksesuarcidan nikelaj aldim yapistirdim fena durmadi ama orijinali gibi olmaz cok ince iscilik istiyo duz durmasi icin