škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İkinci araba olarak Favorit

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
1- Blackline' da sunroof sıkıntı çıkartırsa, dışarıda yağmur dindiğinde içeride dinmez. Bir de boyası yeni bile olsa sanki parça parça boyanmış gibi geldi gözüme.
2- Kırmızı olan Blackline' a göre bence daha iyi.
3- Benim Favorit' i satayım sana ama kaportada çürükler epeyce fazla.:D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;449441
1- Blackline' da sunroof sıkıntı çıkartırsa, dışarıda yağmur dindiğinde içeride dinmez. Bir de boyası yeni bile olsa sanki parça parça boyanmış gibi geldi gözüme.
2- Kırmızı olan Blackline' a göre bence daha iyi.
3- Benim Favorit' i satayım sana ama kaportada çürükler epeyce fazla.:D
Abi sen gönder hele arabanın cvsini bana.
Birde kırmızı epey iyiydi ama sayılmış galiba.Yine 12 saat geçmeden satılan ilan örneği.
elegance=ugurcnplt

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ugurcnplt;449467
Abi sen gönder hele arabanın cvsini bana...
CV' si derken, nesini öğrenmek istiyorsun diyeyim sana hemen.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;449468

Ouuu, yoooooo...

#FavoyuSattırmayız

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;449468

Abi araba alırken ne öğrenilmesi gerekirse onla beyaw.Çürüğü çok mu?Bir problemi neyin var mı?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;449497
Ouuu, yoooooo...

#FavoyuSattırmayız

#direnfavo
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde arkadaşa bakıyoruz.Evde 2.favosu olucak gebze-beykoz git gel yapıcak temiz sorunsuz düplü birşey arıyoruz :D

Uğur bu arada annen o arabayı şehir içinde rahat kullanamaz tecrübe ile sabit :) Kaç kere araba doluyken iki elle direksiyon çevirim vites atmaya kalkıştım saçma sapan pozisyonlarda kaldım bi yerden sonra komediye dönüyor :D

Vites oranları çok güzel ama kasislerden hep 2 ile kalkıyorsun ve banamısın demiyor.Tek rahatsız olduğum nokta koltukları biraz rahatsız ve vites kolu acayip uzun 1 e atarken sürekli bacağıma denk geliyor aynı zamanda geriye alırkende yan koltuktakini dürtmen lazım :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlanlarda gördüm bunuda.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-1992-model-205-automatik-140028842/detay

Motorunu şanzumanını parça bulunurluğunu bir araştırayım bakalım.Ama forumlardan aldığım ilk intibaya göre dert yuvası ama sevecen izlenimi oluşturdu.
elegance=ugurcnplt

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ugurcnplt;449523
Abi araba alırken ne öğrenilmesi gerekirse onla beyaw.Çürüğü çok mu?Bir problemi neyin var mı?
Yürüründe sıkıntı yok. İstanbul' da dur-kalklı trafikte 10lt/100km benzin yakıyor. LPG hiç takılmadı. Ön camın alt köşelerinde, kapıların bir-iki yerinde ve cam lastiklerinin altlarında paslanma veya çürümee var. Kapılardakiler zımpara yapılıp boyanabilir yalnız ön camın alt köşeleri parça eklenerek işlem yapılacak durumda.
Alıntı yapılan: kadir_;449527
...Uğur bu arada annen o arabayı şehir içinde rahat kullanamaz tecrübe ile sabit :) Kaç kere araba doluyken iki elle direksiyon çevirim vites atmaya kalkıştım saçma sapan pozisyonlarda kaldım bi yerden sonra komediye dönüyor :D
Her kişi değil er kişi kullanabilir zaten Favorit' i.:huh::D
...koltukları biraz rahatsız...
Bayağı bir bank havası vardır maalesef koltuklarında ancak rahattır. İstediğin gibi yayılabiliyorsun.
vites kolu acayip uzun 1 e atarken sürekli bacağıma denk geliyor aynı zamanda geriye alırkende yan koltuktakini dürtmen lazım :D
Vites kolunun altındaki plastik burcu değişitirin, hiç bir yere çarpmaz. İyice aşınırsa geri vitese attığında arkada oturanın dizine bile çarpabilir.:D
Alıntı yapılan: ugurcnplt;449618
İlanlarda gördüm bunuda.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-1992-model-205-automatik-140028842/detay

Motorunu şanzumanını parça bulunurluğunu bir araştırayım bakalım.Ama forumlardan aldığım ilk intibaya göre dert yuvası ama sevecen izlenimi oluşturdu.
Dönemine göre çok iyi araç idi ancak bu devirde parçası büyük sıkıntı diye biliyorum.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;449669

Dönemine göre çok iyi araç idi ancak bu devirde parçası büyük sıkıntı diye biliyorum.

Bende bugün bakındım nette abi.Parasına göre çok iyi.Hem hidrolik direksiyon var hem de otomatik.Parça fiyatlarına da biraz bakındım.Bizim Octininkiler daha ucuz diyebilirim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;449497
Ouuu, yoooooo...

#FavoyuSattırmayız

[YOUTUBE]zxb6OuFjPZk[/YOUTUBE]
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
97-98 6n pololara hiç girme. kulli problem o araçlar.  çabuk arıza veriyor, çok yakıyor, parçası pahalı ve zor bulunuyor.  arızasıyla derdiyle uğramaktan keyif vermez.
kaportasında da  plasitk aksam olmadığı için tamiri zor. plastik tampon falan olması lazım.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle