škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadirs77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 Superb III aracımla aranıza yeni katıldım herkeze aracıyla sağlıklı huzurlu kazasız gğnler dilerim.

Çevrimdışı kadirs77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada aracım Superb III 1.6 TDİ DSG +Prestij paket metalik gümüş

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın..İkinci bir husus birkaç resim görmek isteriz.Üçüncü bir hususta araçla ilgili yorumlarınızı fikirlerinizi duymak isteriz 105 bg yeterlimi vs yorumlarınız izlenimleriniz önemli...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı kadirs77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim .resim nasıl eklenir bilmiyorum ama öğrenip eklerim .araç hakkında görüşlerime gelirsek yakıt konfor çekiş aksesuar olarak beklentilerimin ötesinde bir araç .öncelikle aynı aracı skoda markasına karşı önyargılı bir arkadaşıma aldırdım çok memnun kaldı ve arkasından ben aldım aracı gören önce bir şaşrıyor rakamı duyunca bu markaya bu para verilirmi diyor binip bir tur atınca bıyık altından bir gülümsemeyle iyiymiş yahu ama ikinci elde çok kaybeder v.s gibi yorumlara maruz kalıyorsunuz .bende hemen sahibinden i açıp ikinci el ilanlarını gösteriyorum :) neticesinde vw kalitesi audi a6 kasası görünümündeki prestiji ve 3'te biri fiyatına . Skodanın ilk araçlarında bir slogan vardı IQ Love Skoda diye .adamlar haklıymış  .

Çevrimdışı kadirs77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim .resim nasıl eklenir bilmiyorum ama öğrenip eklerim .araç hakkında görüşlerime gelirsek yakıt konfor çekiş aksesuar olarak beklentilerimin ötesinde bir araç .öncelikle aynı aracı skoda markasına karşı önyargılı bir arkadaşıma aldırdım çok memnun kaldı ve arkasından ben aldım aracı gören önce bir şaşrıyor rakamı duyunca bu markaya bu para verilirmi diyor binip bir tur atınca bıyık altından bir gülümsemeyle iyiymiş yahu ama ikinci elde çok kaybeder v.s gibi yorumlara maruz kalıyorsunuz .bende hemen sahibinden i açıp ikinci el ilanlarını gösteriyorum :) neticesinde vw kalitesi audi a6 kasası görünümündeki prestiji ve 3'te biri fiyatına . Skodanın ilk araçlarında bir slogan vardı IQ Love Skoda diye .adamlar haklıymış  .

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, kazasız sürüşler.
Ben eski kasaların sonlarından almıştım, yakıt tüketimini, dikine park ve parallel parktan çıkma fonksiyonlarını merak ediyorum.

Çevrimdışı kadirs77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sağolun evim anadolu yakasında işyerim avrupa yakasında malum köprü trafiği sakin kullanımlarda 5.5 civarında ortalama gösteriyor biraz agresif kullanınca 6.5- 6.8 lt civarına çıkıyor paralel parkı birkez denedim ama dikine parkı ve paralel parktan çıkışı henüz deneme fırsatım olmadı deneyince paylaşırım

Çevrimdışı kadirs77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2013, 13:57:47 Gönderen: kadirs77 »

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadirs77;449138

Maaşallah çok yakışıklı, güle güle kullanmanız dilekleriyle...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadirs77;449138

Maşallah, Güle güle kullanın.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah güzel araba.. kazasız belasız kullanın inş. skoda ya laf atan kişilere pek kulak asmayın.. benim fabia ya da laf atanlar oluyor ama sürekli anahtarı istiyorlar  :)

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah, Allah nazardan saklasın, güzel günlerde kullanın...