škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Kasa Superb Alma Arifesindeyim :))

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bana da SuperB için 2. eli mantıklı geliyor çünkü 2. el ile fiyat farkı fazla gibi.

Ha, şu an c sınıfı orta bütçe dizeller mesela 50 bin tl'yi biraz aşıyor, 1-2 yaşında olup da 50 bin km'ye gelenleri ise 42-43 falan civarında. Bunlara 42-43 verene kadar 50'ye sıfırını alırım. Ama SuperB'de makas daha fazla açık, tercih sizin...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli forum üyeleri Ekimin son haftası Superb manuel prestij paket araç siparişi verdim. Siparişim fabrikaya iletildi, cevaben aralık sonuna araç yetişecek ama aksilik olursa da en geç 15 ocakta teslim ederiz dediler. Şimdi soracağım şu; bayi aracın ne aşamada olduğunu bilmiyoruz diyor, bayinin bu aracı takip ettiği bir sistem var mı? Aracın şuan ne aşamada olduğunu öğrenebilir miyiz? Yada bayinin ekranlarından aracı takip etmesi hangi aşamadan sonra mümkündür (fabrikadan çıkış, gemiye yüklenme v.s)?  Bilgi verecek doslar şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sipariş numarası ile takip edebiliyor diye biliyorum . Detayı bilmiyorum maalesef.

Sağdan soldan duyuyordum aracım üretim aşamasında , aracım gemide , aracım tırda diye konuşanları .

Çevrimdışı drangelman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;451560
Değerli forum üyeleri Ekimin son haftası Superb manuel prestij paket araç siparişi verdim. Siparişim fabrikaya iletildi, cevaben aralık sonuna araç yetişecek ama aksilik olursa da en geç 15 ocakta teslim ederiz dediler. Şimdi soracağım şu; bayi aracın ne aşamada olduğunu bilmiyoruz diyor, bayinin bu aracı takip ettiği bir sistem var mı? Aracın şuan ne aşamada olduğunu öğrenebilir miyiz? Yada bayinin ekranlarından aracı takip etmesi hangi aşamadan sonra mümkündür (fabrikadan çıkış, gemiye yüklenme v.s)?  Bilgi verecek doslar şimdiden teşekkürler...

hocam yeni superb'in hayırlı olsun şimdiden.

darısı bizlerin başına.

bu arada bende 2 gün önce 1.6 tdı dsg ile test sürüşü yaptım.araba resmen yağ gibi akıyor yolsa.dsg niye bu kadar tutuldu daha iyi anladım.araba deli gibi vites atıyor ve sürücüsüne çok iyi ayak uyduruyor.
Bursa'da dik bir rampada gemlik istikametine giderken 140 km sürate çıkmama rağmen en ufak bir motor sesi almıyordu araba içeri.yalıtım ve izolosyon süper.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drangelman;451768
hocam yeni superb'in hayırlı olsun şimdiden.

darısı bizlerin başına.

bu arada bende 2 gün önce 1.6 tdı dsg ile test sürüşü yaptım.araba resmen yağ gibi akıyor yolsa.dsg niye bu kadar tutuldu daha iyi anladım.araba deli gibi vites atıyor ve sürücüsüne çok iyi ayak uyduruyor.
Bursa'da dik bir rampada gemlik istikametine giderken 140 km sürate çıkmama rağmen en ufak bir motor sesi almıyordu araba içeri.yalıtım ve izolosyon süper.

Çok teşekkür ederim, darısı başınıza inşallah...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın takip ediliği bir sistem var. Sipariş numarası ile anlık olarak görebiliyorlar..

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız ben hala DSG ve manuel arasında gidip geliyorum, çok kararsızım. Manuel sipariş verdim ama herkes DSG alıyor. Memlekette manuel superb hiç yok gibi. DSG tabi ki daha rahat ama arıza ihtimali beni düşündürüyor. Siz ne tavsiye edersiniz arkadaşlar?

Çevrimdışı lahna

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;451779
Yalnız ben hala DSG ve manuel arasında gidip geliyorum, çok kararsızım. Manuel sipariş verdim ama herkes DSG alıyor. Memlekette manuel superb hiç yok gibi. DSG tabi ki daha rahat ama arıza ihtimali beni düşündürüyor. Siz ne tavsiye edersiniz arkadaşlar?

seninle aynı durumda bende kaldım. gerçekten zor bir durum. ben en sonunda biraz maddi biraz da arıza ihtimali ile ilgili çekincelerimden dolayı düz viteste karar kıldım siparişi geçtim. sipariş verdiğim bayi düz vitesi ilk sana satıcaz demişti. :)

şimdiden aracın hayırlı olsun !
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 07:58:28 Gönderen: lahna »

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lahna;451787
seninle aynı durumda bende kaldım. gerçekten zor bir durum. ben en sonunda biraz maddi biraz da arıza ihtimali ile ilgili çekincelerimden dolayı düz viteste karar kıldım siparişi geçtim. sipariş verdiğim bayi düz vitesi ilk sana satıcaz demişti. :)

şimdiden aracın hayırlı olsun !

Teşekkür ederim sizin de aracınız hayırlı olsun. Ne zaman sipariş verdiniz ve teslimat için ne zamana tarih verdiler?

Çevrimdışı lahna

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;451794
Teşekkür ederim sizin de aracınız hayırlı olsun. Ne zaman sipariş verdiniz ve teslimat için ne zamana tarih verdiler?

ben siparişi kasım başında verdim. geçen hafta aracın gümrükte olduğunu söylediler. bu aralar gelir diye umuyorum. ama benim durumum biraz farklı engelli indirimi ile aldığımız için eski aracımızı 26 aralıktan önce satamıyoruz. yani 26 aralığı beklemek zorundayız. bu yüzden bayiyi son durumu hakkında pek sıkıştırmıyorum.

Çevrimdışı lahna

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hazır unutmadan benim sipariş verdiğim araç 1.6 düz vites elegance donanım. yani prestij paket yok. ayrıca ben bayii ile konuştuğum zaman aralık ayında bu aracın zaten ellerine geleceğini söyledi. yani ekstra bir sipariş değil benimkisi sadece gelecek olan aracı ayırtma gibi oldu.