škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ilk kazayı yaptık yardım !!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı patiksiz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kamyonetin kasasının köşesine takıldı araba :)
Acaba kaça patlar ? kazık yemiyelim ? istanbul anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz biyer var mı ? Teşekkürler şimdiden.

Çevrimdışı patiksiz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Daha önce benzer sorunu çözen veya konularda bilgisi olan varsa çok iyi olacak.

Çevrimdışı Ghog

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gecmıs olsun kardesım benım aracımında tam bu noktasında ufak ezıklık var cok goze batmadıgı ıcın yaptırmadım daha oncekı aracımda kaza konusunda tecrubelerıme dayanarak soyluyorum sanayıye sokma arabayı yetkılı servıs en ıyısı dıye dusunuyorum

Çevrimdışı patiksiz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler saol.Kartal oto sanayide bi tanıdık baktı. iki parçayı komple boyamamız gerekir dedi 450 TL fiyat verdi. Dedim benim için farketmez dışardan sırıtırsa da olur sadece çizik yeri boya dedim 300 TL dedi. Bu fiyat iyi mi ?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: patiksiz;449489
Teşekkürler saol.Kartal oto sanayide bi tanıdık baktı. iki parçayı komple boyamamız gerekir dedi 450 TL fiyat verdi. Dedim benim için farketmez dışardan sırıtırsa da olur sadece çizik yeri boya dedim 300 TL dedi. Bu fiyat iyi mi ?

Az ya da çok boyanacak sonuçta. Fotoğrafı da mevcut zaten. Layıkıyla yaptırın, gözünüze batar sonra.

Çevrimdışı Ghog

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: patiksiz;449489

Aracını orjınal gordum komple 2 parca boya cok geldı bana sadece kazalı bolge macun + lokal boya yeterlı olucagını dusunuyorum ayrıca boyadan sonra satıcagın zaman boya gordugunden aracın deger kaybedecektır o yuzden lokal boya daha ıyıdır komple boya ısıne gıtme derım guzel bırsey olması gerekıyor benım dusuncem kıl bı ınsanım cunku araba konusunda benım fıkrım bu

Çevrimdışı Ghog

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yukarı dogru bı gocukluk var ıse sanayıde oraya cekıp boya yapmak zorunda kalıyorlar oysakı teknolojı gelıstı göcuk olan yerlerı mıknatıslı cekıp  boyasız bu ısı halledebılıyorlar arac orjınal kalıyor

Çevrimdışı patiksiz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tamir masrafı ve yeri hakkında bilgi verebilecek bir uzman usta yok mu ?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun,

Burayada bi danıs istersen, iki parca komple boyalı oldugunda satarken anlatamazsın, en az boya islemi ile hallet derim, kapının 10 cm yerinden dolayı koca kapının tamamı neden boyansınki, eskiden metalik renkte local yapamıyoruz diyorlardı, iyi bi usta bulup local yaptırmaya calıs derim, asagıdaki ustaya, auto king e, birkac yere sor derim,

http://www.detailingturkey.net/uygulama-fotolari-paylasimi-ve-showroom-alt-basligi/22977-boyasiz-gocuk-duzeltme-kisaca-yagli-cekic.html

Çevrimdışı patiksiz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aynı fikirdeyim teşekkürler,kartala gideceğim birazdan en az boyanacak şekilde yaptıracağız artık ne yapalım.

Çevrimdışı Ghog

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı patiksiz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tamir aşamasından bi kaç fotoğraf ilgilenen olur belki.