škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mükemmel bi his

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: tahiroguz;452022
Aynen katılıyorum.5.12.2013 tarihinde Octavia 1.6 tdi elegant aldım.Gerçekten güzel araba yapmışlar.Kullanırken insan zevk alıyor.Herkese kazasız sürüşler dilerim.

Hayırlı olsun,çok güzel bir seçim.
Hafta sonu skoda bayiisine uğradım,yıl sonu kampanyaları hakkında bilgi alayım istedim.Ocatavyada indirim olmadığını söylediler,çünkü araç yok satıyormuş.Superbde kampanya yapmışlar,5 tl ye varan indirim söz konusuymuş..

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun Allah kaza bela vermesin. Yuksek limitlerde direksiyon guven veriyor mu ? Yada hiz yaptiginizda tedirgin oluyo musunuz ? Virajlarda nasil ? Arka tekerin oran rahatsiz edici sesler oluyor mu ?

Çevrimdışı tahiroguz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.İnsana güven hissi veriyor oturaklı araba.Bu duyguyu 2.0 vectra aracımda da hissetmiştim.Aşırı hız yapma fırsatım olmadığı için sorunuzun bu bölümüne cevap veremem.Dün akşam yağmurlu havada yolculuk yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Benim önceki aracım Megane2 dizel idi ve 130 kg hafif idi belkide rahatlık bundan kaynaklanıyor olabilir. Olumsuz taraflarını sorarsanız sadece ben Meganı  manuel olmasına rağmen otomatik gibi kullandım devirden düştüğünde vites değiştirmeye gerek kalmadan gaza bastımmı topluyordu Octavia da bunu bulamadaım.Yakıt tankı dolu iken gelen bir ses var oda önemli değil okuduğum kadarı ile yeni nesil araçların bir çoğunda varmış.Yakıt ortalamam şehir içi ve dışı karma 5.2 lt. Tüm arkadaşlara kazasız sürüşler.

Arka tekerlerden insanı rahatsız edecek aşırı bir ses duymadım.Özellikle 120 km üzeri gittiğimde bile aşırı ses duymadım.Bu durum yolun kalitesine göre de değişebiliyor.Sıcak asfalt denilen yolda ses yok ama Burdur Bucak yolunda ses yok denilemez.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüksek hız konusunda bilgi vereyim arkadaşlar,
araç geniş ve uzun olduğu için 170-180 km kadar hiçbir şey hissetmezsiniz. şöyle ki uzun yolda soldan giderken arkadan audi A7 jip dibime sokuldu ben de 120 filan gidiyorum. kökledim gaza, 160-170 derken sol taraf boşalınca sola geçtim geçti gitti. yanımda hanım var, dedim biraz önce 160-170 gidiyorduk, "gerçekten mi?" dedi. hiç hissetmemiş.
5 gün önce kendi denememi de aktarayım. ankara çevre yolunda, havalimanı dönüşü şeytan dürttü gece gece. biraz zorlayayım dedim. bastım gaza. 180-190 derken birden 200 ü geçti ben hafiften tırsmadım değil yani. kışlık lastik de olunca çok uzun süreli o hızda kalmadım ama maksimum 205 km ile 5 saniye filan gittim. akıl işi değil.hafif uçuyormuş hissi de geliyor.
velhasıl ayağımı gazdan çektikten sonra 160 a düşene kadar bayağı bi gitti araç ve dediğim gibi 180 e kadar filan çok hissedilmiyor.
tavsiyem zaten çok süratli kullanmamak üzerinedir. söylediklerim de kimseyi heveslendirmesin zaten. benimki sadece deneme amaçlıydı. gördüm gitti.
selamlar.