škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mükemmel bi his

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadşlar aracımı dün itibari ile teslim aldım ve adana sokaklarında gezdim dün gece ve pek fazla olmadığı için çevrede herkesin gözü arabada kalıyor ben 1.4 tsı 140 beygir dsg sunroof model olunca bayi adanada il dedi ve sunrufu sonuna kadar açtıjm müziği açtım mükemmel bir araba ben bu kadar atik olacağını zannetmezdim hafif basıyorum gaza uçuyor araba gerçekten skodanın bugüne kadar yaptığı en iyi araba akşama resimlerini atacağım inşallah

Çevrimdışı bay80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin inşallah. Güle güle binin.

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FLAYMAN;450318
arkadşlar aracımı dün itibari ile teslim aldım ve adana sokaklarında gezdim dün gece ve pek fazla olmadığı için çevrede herkesin gözü arabada kalıyor ben 1.4 tsı 140 beygir dsg sunroof model olunca bayi adanada il dedi ve sunrufu sonuna kadar açtıjm müziği açtım mükemmel bir araba ben bu kadar atik olacağını zannetmezdim hafif basıyorum gaza uçuyor araba gerçekten skodanın bugüne kadar yaptığı en iyi araba akşama resimlerini atacağım inşallah

tekrar hayırlı olsun, Adana'da ikimizden başka octi ci arkadaş yok galiba.
boya koruma, iç koruma ve kılıf yaptırdınız mı?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrardan hayırlı olsun ;) Resimleri bekliyoruz.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cemehmetbaran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam hayırlı ugurlu olsun. Allah sevdiklerinle beraber kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Benim actıgım konuda da sagolsunlar donus yapan arkadaslar oldular araba hakkında ama sizin de detaylı yorumlarınızı bekliyoruz insallah :). Kullanım turune ve trafige gore tuketim degerleri en cok merak ettigim konu acikcası. Bunun dısında rahatsız oldugunuz bişey oldu mu? Kısacası yorumlarınızı bekliyoruz.

Çevrimdışı cemehmetbaran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ayrıca Jetta 1.2 TSI veya 1.4 TSI(122 BG) kullandınız mı? Bunlara kıyas yapabilir misiniz?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle güzel günlerde kullanın:)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemehmetbaran;450371
Hocam hayırlı ugurlu olsun. Allah sevdiklerinle beraber kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Benim actıgım konuda da sagolsunlar donus yapan arkadaslar oldular araba hakkında ama sizin de detaylı yorumlarınızı bekliyoruz insallah :). Kullanım turune ve trafige gore tuketim degerleri en cok merak ettigim konu acikcası. Bunun dısında rahatsız oldugunuz bişey oldu mu? Kısacası yorumlarınızı bekliyoruz.

Hocam sağol Allah razı olsun dün alır almaz depoyu fulledim Shell nitro 97 oktan doldurdum 250 tl depo doldu Cumartesi aracı biraz agresif kullandım eee araç sağlam ya pazar ise Mersin'e gittim geldim otobandan hem hgs işini devreden çıkarayım dedim Cumartesi-pazar toplam 290 km yol katettim pazar akşamı tekrar Shell girdim 70 tl fulledim tekrar otobanda 140 aşağı düşmedin ama benzinli araç kullanan arkadaşlarım bende dahil 15.000 km araç tam rayına oturacak inşallah LPG taktırmayı asla düşünmüyorum zaten taşıt tanıma alıyorum ayda 2 depo harcasam 45 gün sonra k.k ödicem onun için bence tahmin ettiğimden çok iyi bir araç çıktı hele gaza bastınmı kaçması müthiş eğer fazla km yapan biri değilsen kesinlikle tavsiye ederim

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turbolu araç başka tabi , eskiden nerdeee,,,, turboları rallilerde izler heves ederdik ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.resimler yok mu?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı tahiroguz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynen katılıyorum.5.12.2013 tarihinde Octavia 1.6 tdi elegant aldım.Gerçekten güzel araba yapmışlar.Kullanırken insan zevk alıyor.Herkese kazasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tahiroguz;452022
Aynen katılıyorum.5.12.2013 tarihinde Octavia 1.6 tdi elegant aldım.Gerçekten güzel araba yapmışlar.Kullanırken insan zevk alıyor.Herkese kazasız sürüşler dilerim.

Hayırlı uğurlu olsun, ben de 4 gözle yeni Süperb'imin gelmesini ve tabi bu arada o gelene kadar Polomun satılmasını bekliyorum