škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tdı dsg ilk yakıtlar..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkeze hayırlı forumlar diliyorum. Cuma günü octavia 1.6 tdi dsg elegance sanruf arti 18 golis jant. Teslim aldık renk topaz kahve yanlız yakıtı oldukca fazla geldi bana araba 200 kmde daha sizce motor alismadi diyemi boyle yoksa devam edermi boyle  bassak arabayla motoru acsak mi ? :cnv:

Çevrimdışı gursoyye

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun bende aracımı alalı 20 gün kadar oldu(1.6 greentech manuel) 2 defa depoyu fulledim şuan için 22,5 krş yakıyor maxı dottada 4.9 gözüküyor ortalama yakıt olarak bp euro dizel kullanıyorum yolumun büyük bir kısmanın tırmanış ve bozuk köy yolları olduğunu düşünürsek bence gayet makul

Çevrimdışı dissector

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun,aynı gün ben de topaz kahve tdi dsg elegance aracımı teslim aldım,90 km oldu daha ,ortalama tüketim karma 6,5 şu anda.(Ağırlıklı sıkışık şehir içi)

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gursoyye;450412
hayırlısı olsun bende aracımı alalı 20 gün kadar oldu(1.6 greentech manuel) 2 defa depoyu fulledim şuan için 22,5 krş yakıyor maxı dottada 4.9 gözüküyor ortalama yakıt olarak bp euro dizel kullanıyorum yolumun büyük bir kısmanın tırmanış ve bozuk köy yolları olduğunu düşünürsek bence gayet makul

Insallah düşer çünkü ben 5.20 d sattım yakitindan dolayı 180 beygirlik o araç bile sehir ici 320 kr yakiyordu :ban:

Alıntı yapılan: dissector;450429
Hayırlı olsun,aynı gün ben de topaz kahve tdi dsg elegance aracımı teslim aldım,90 km oldu daha ,ortalama tüketim karma 6,5 şu anda.(Ağırlıklı sıkışık şehir içi)

Hayirlisi olsun hakkımızda

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araç çok yeni alışma süresince biraz fazla yakması normaldir. Çok yüksek devirde kullanmayın aracı ilk 3000 km sonrasında yakıtta normale dönecektir.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
18 jantlarda diğer octilere göre en az yarım litre fazla yaktırır :) 200 km şimdilik çok erken biraz alışınca büyük ihtimalle düşecektir :)

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ama jantlart müthiş golus olanlar araba cok güzel bakalım ne olucak bir ayda zaten dolar 3000 km octi candır

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
18 jantları merak ettim aracın fotoğrafı var mı?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sayfa yok diyor
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2013, 07:13:56 Gönderen: azat celik »

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Masallah kazasiz belasiz.. renk ve jant cok guzelmis...:)

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
18 Çok büyük olmuş araca ama şu 5 kollu jant 10 numara 5 yıldız maşallah ...

Çevrimdışı ilkeralisan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azat celik;450408
Herkeze hayırlı forumlar diliyorum. Cuma günü octavia 1.6 tdi dsg elegance sanruf arti 18 golis jant. Teslim aldık renk topaz kahve yanlız yakıtı oldukca fazla geldi bana araba 200 kmde daha sizce motor alismadi diyemi boyle yoksa devam edermi boyle bassak arabayla motoru acsak mi ? :cnv:
hocam hayıtlı olsun bişe sorucam 3 kollu direksyon ve bluetooth var mı? Bende aynı araba var bu şekilde 72000 e maloldu siz nekafar verdiniz?