škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişten sonra (düğün parasıyla) alacağım araç :)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: umtdrn;450717
...Ne kadar çok para , o kadar fazla donanım . Şimdi bir sürü marka var , herkes biliyor , artık her araçta standart olması gereken ESP sistemi bile , birçok modelin başlangıç donanımında opsiyon...
"Benim çok param var" diyorsunuz ve fuloğluful kere ful Fabia istiyorsunuz diyelim. Asla ESP alamıyorsunuz. Elegance donanımında var mı bilmiyorum, emin olamadım ama 1.4 86HP elegance' de opsiyon bile alınamıyordu geçen sene.
Alıntı yapılan: mygokhan;450739
Oooo uğur ağabey arabamı alıyorsun :)
Niyetine girdim ama acayip midem bulandı ya. 42 bin liralık vergisiz Octavia, anahtar teslimi oluyor sana 71 bin.
Firmaya 2 adet Rapid 1.6TDI DSG Elegance alındı. Hesapta elegance ama kumandadan cam açıp kapatma yok. Enteresan işler ya. Bayiye "niye 1.2TSI Fabia gelmiyor" diye sordum. "Turbo motor Fabia' ya fazla gelir, tehlikeli olur" dedi bana ya. Hem de bana düşünsene.:D "E dedim vRS alanların hepsi Rahmetli mi oldular?". Öylece havada kaldı sorum.:D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Al bir Polo keyfine bak abi,ESP yok ama kendini dağıtmaya başladığı an Almanya bir küfür edince hemen toparlanıyor namussuz :D Bu da benim kendimi teselli etme yöntemim,araç henüz Türkçe anlamıyor,her şey zamanla :D

Şaka bir yana da ESP tamam iyi güzel fakat B sınıfı arabada opsiyon hariç bulamazsın zaten abi,o nedenle çok üstüne düşme. Bilmem sana ne kadar uygun olur ama Baki abi veya Ahmet abi kadar düşük olmasa bile orta sert bir spor yay işini görür,yol tutuşun inanılmaz artar,ESP lik çok bir iş kalmaz..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;450755
Al bir Polo keyfine bak abi,ESP yok ama kendini dağıtmaya başladığı an Almanya bir küfür edince hemen toparlanıyor namussuz :D Bu da benim kendimi teselli etme yöntemim,araç henüz Türkçe anlamıyor,her şey zamanla :D

Şaka bir yana da ESP tamam iyi güzel fakat B sınıfı arabada opsiyon hariç bulamazsın zaten abi,o nedenle çok üstüne düşme. Bilmem sana ne kadar uygun olur ama Baki abi veya Ahmet abi kadar düşük olmasa bile orta sert bir spor yay işini görür,yol tutuşun inanılmaz artar,ESP lik çok bir iş kalmaz..
İllaki ESP olsun diye bir takıntım yok ancak bazı modellerde bazı donanımların alınamıyor olması çok komik. Mesela Rapid 1.2TSI alabiliyorsun ancak elegance alamıyorsun ve kesinlikle otomatik viteslisini alamıyorsun. Çok dar tutuyorlar ürün gamını maalesef.

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;450763
İllaki ESP olsun diye bir takıntım yok ancak bazı modellerde bazı donanımların alınamıyor olması çok komik. Mesela Rapid 1.2TSI alabiliyorsun ancak elegance alamıyorsun ve kesinlikle otomatik viteslisini alamıyorsun. Çok dar tutuyorlar ürün gamını maalesef.
@Uğur@k@r,
Malesef Skoda hatta Ibiza' da ürün gamı olağan üstü dar. Hatta "42 bin liralık vergisiz Octavia, anahtar teslimi oluyor sana 71 bin." sözünüze de aynen katılıyorum. Daha evvelki mesajımda değimiştim.Anahtar teslim kampanya fiyatları inanılmaz bir şekilde Almanya satış fiyatlarıyla eşit.Örneğin neden Octavia STW Combi' nin sadece Elagance 1.6 dizeli var?

Bu da Almanya fiyatları ve model-donanım çeşitleri: Y O R U M S U Z !